Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii

POHODA Start - účtovný software zadarmo

Bezplatný variant POHODA Start umožňuje plnohodnotné účtovanie, a to ihneď a hlavne ZADARMO. Môžete si v kľude vyskúšať vedenie jednoduchého i podvojného účtovníctva a rozhodnúť sa, či je tento software vhodný pre plné nasadenie vo Vašej firme. Pracovať s touto verziou môžete úplne bezplatne až do vyčerpania povoleného počtu záznamov.

Ekonomický systém POHODA je k dispozícii v niekoľkých variantoch s rôznym rozsahom a kombináciou funkcií. Vďaka bezplatnej verzii Start si ich môžete všetky vyskúšať.

Stiahnutie bezplatnej verzie POHODA Start
 
 

Bezplatný variant POHODA Start sa hodí taktiež i začínajúcim podnikateľom a firmám, ktoré nechcú hneď investovať peniaze do kúpy plnej verzie programu POHODA. Pri rozbehu podnikania môžete pracovať s bezplatným variantom a na plnú verziu prejsť, akonáhle budete mať vo svojom podnikaní väčšiu istotu. Prechod z bezplatnej verzie na plnú verziu môžete uskutočniť kedykoľvek.

 

FZ Chcete sa dozvedieť viac o možnostiach vystavovania faktúr zadarmo v programe POHODA Start? Navštívte internetové stránky www.fakturacia-zadarmo.sk.

 

POHODA Start obsahuje

 • všetko, čo jednotlivé varianty programu POHODA, až po najvyšší variant POHODA Komplet
 • možnosť zvoliť si jednotlivé varianty programu POHODA a všetky si ich vyskúšať
 • novinka: funkciu na vykonanie údajovej uzávierky, ktorá oddelí údaje z jednotlivých účtovných období a do ďalšieho roka prevedie len potrebné údaje

Obmedzenia štartovacej verzie

POHODA Start je po registrácii voľne použiteľná s týmito limitmi:

 • časové obmedzenie do 31. 12. 2017* - po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku
 • max. 500* záznamov v účtovnom denníku
 • max. 200* záznamov v peňažnom denníku jednoduchého účtovníctva
 • max. 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • max. 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • max. 100 záznamov v ostatných agendách
 • max. 20 použití funkcií pre prácu s údajmi (mazanie, dátová komunikácia, homebanking atď.)
 • niektoré funkcie nie je možné použiť (export zostáv, hromadné mazanie záznamov, mazanie účtovných jednotiek atď.)
 • max. 1 reálne vedená účtovná jednotka

Po prekročení limitu (i časového) budú tlačové zostavy označené ako NEPLATNÉ. Po dosiahnutí dvojnásobného množstva údajov, ktoré je označené ako limit, nebude možné založenú účtovnú jednotku otvoriť.

Po zakúpení plnej verzie programu POHODA o údaje zadané v bezplatnej verzii neprídete. Budete ich môcť previesť do plnej verzie a pokračovať s nimi v práci bez obmedzenia.

Registrácia štartovacej verzie

Plné využitie štartovacej verzie dosiahnete registráciou, ktorá odblokuje počiatočné obmedzenia. Počiatočné limity, teda pred registráciou, sú tieto:

 • časový limit 3 mesiace od prvej inštalácie bezplatnej verzie na počítač (resp. menej, ak je koniec roka bližšie ako za 3 mesiace od prvej inštalácie)
 • 200 záznamov v účtovnom denníku
 • 100 záznamov v peňažnom denníku

Ak chcete tieto limity zvýšiť na hodnoty označené symbolom *, stlačte pri spustení programu tlačidlo Registrácia a postupujte podľa pokynov v sprievodcovi registráciou. Zašleme Vám aktivačné číslo a po jeho zápise sa limity zvýšia.


Stiahnutie programu POHODA Start
 • 500 záznamov v účtovnom denníku
 • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
 • 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 100 záznamov v ostatných agendách
 • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 73464 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: