Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > STORMWARE eForm

STORMWARE eForm

Názvom STORMWARE eForm označujeme dve technológie, obsiahnuté v ekonomickom systéme POHODA - objednávkový systém pre zriadenie jednoduchého internetového obchodu a všeobecne použiteľné definície uľahčujúce elektronický prenos obchodných dokladov medzi firmami.

STORMWARE eForm - internetový obchod

STORMWARE eForm je unikátny nástroj pre rozbehnutie a podporu obchodovania na internete. Tento internetový obchod je zadarmo súčasťou ekonomického systému POHODA a umožňuje ponúkať vybrané skladové zásoby na internete. Prijaté objednávky je možné ľahko naimportovať do systému POHODA pre ďalšie spracovanie.

Podrobné informácie...

STORMWARE eForm - prenos obchodných dokladov (XML)

Používa Vaša firma na výmenu obchodných dokumentov (faktúry, objednávky) iba klasickú "papierovú" cestu? Alebo Vaši obchodní partneri môžu tieto dokumenty zaslať taktiež elektronicky, napríklad ako prílohu emailu? Potom jednoznačne používajte XML a neprepisujte doklady ručne! Váš ekonomický systém vyhľadá v adresári adresu dodávateľa/odberateľa, naviaže položky dokladu na Vašu skladovú evidenciu, skontroluje ceny na doklade podľa nastavenej cenovej politiky a o priebehu celého importu Vás bude prehľadne informovať v sprievodcovi importom.

Použitie protokolu eform prináša užívateľom ekonomického systému komfort a vysokú úsporu času. Doklad doručený emailom (ako príloha HTML) stačí otvoriť a kliknutím na tlačidlo "Import" doklad naimportovať do ľubovoľného ekonomického systému.

Podrobné informácie...

Schéma eForm dokladu
 eForm

Schéma internetovej objednávky
 XPH

Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 74324 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť