Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Získajte k nákupu nového účtovného programu 60 minút s lektorom zadarmo

Letné vyladenie Vášho programu

Ako si urobiť leto v práci pohodovejšie? Pripravili sme pre Vás špeciálnu akciu Letného vyladenia, v rámci ktorej Vás podporíme pri prechode na vyšší variant alebo rad programu a pomôžeme Vám tiež s optimalizáciou Vášho softvéru, aby čo najviac vyhovoval Vašim firemným procesom.

Letné vyladenie Vášho programu

30% zľava na nákup

Podnikanie sa Vám rozrástlo a od svojho účtovného systému očakávate viac ako predtým? Na zaobstaranie vyššieho variantu alebo radu programu POHODA je teda najlepší čas. Zľava 30% platí až do 31.8.2020. Uplatniť si ju môžete dokonca i pri prechode na vyšší variant nástroja pre analýzu a reporting údajov Business Intelligence Komplet. Ak Business Intelligence ešte nemáte, 30% zľava platí aj pre nákup tohto nástroja.

MÁM ZÁUJEM O 30% ZĽAVU
30% zľava na nákup

1.hodina individuálnej služby s 50% zľavou

Efektívne nastavenie a optimalizácia programu POHODA Vám môže ušetriť až hodiny práce. Pritom pre našich technikov nejde o nič zložité, pripoja sa ku Vám prostredníctvom vzdialenej správy a za hodinu môže byť hotovo. Tieto starosti tak kľudne môžete nechať na nás – naviac, do 31.8. platí na 1. hodinu týchto služieb 50% zľava.

MÁM ZÁUJEM O VYLADENIE PROGRAMU
50% zľava na 1. hodinu individuálnych služieb
Čo si pod optimalizáciou údajov predstaviť?
Základná kontrola správy programu

Mrkneme sa na správnosť inštalácii alebo zálohovania. Preveríme integritu údajov aj zaťaženie programu. Vyskúšame tiež načítať zálohované údaje.

Ako to môže vyzerať v praxi?
Konzultant sa k Vám pripojí pomocou vzdialenej správy a skontroluje aktuálny release produktu, systémové logy, dočasné súbory k databázam alebo veľkosť a umiestnenie systémovej databázy. Pozrie sa tiež na nastavenie zálohovania v naplánovaných úlohách a prípadne Vám odporučí správne postupy, aby všetko klapalo ako má.

Kontrola nastavenia programu Vyladenie práce v programe

Cenník a podmienky akcie


Letné vyladenie programu POHODA
Cenník
Prechod na vyšší variant či rad produktu POHODA/Business Intelligence
Zľava sa odpočíta z rozdielu cien medzi súčasným a novým variantom
zľava 30 %
 
Nákup produktu Business Intelligence
Zľava sa odpočíta z nákupnej ceny
zľava 30 %
 
Optimalizácia práce v programe POHODA
individuálne služby poskytované online prostredníctvom vzdialenej správy
22,50 eur
45 eur

Ceny sú uvedené bez DPH a platia od 1.7. do 31.8.2020.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného variantu programu? Nemusíte nikam jazdiť, využite online konzultáciu s našimi špecialistami.