POHODA plus

Populárny projekt predstavuje špecializované aplikácie, zariadenia a služby externých partnerov, ktoré z komplexného a univerzálneho systému POHODA robia riešenie na mieru.
Chýba Vám niečo v programe POHODA? Skúste to nájsť práve tu.

Firmy.POHODA.sk

Zavítajte do online katalógu Firmy.POHODA.sk, ktorý združuje registrovaných užívateľov ekonomického systému POHODA. Rýchlo a jednoducho si tu nájdete nového obchodného partnera.

Partneri

Nájdite si predajcov produktov STORMWARE vo svojom regióne. Prehľad zobrazuje i úroveň ich odbornosti, ktorú preukazujú dosiahnuté certifikácie.

Certifikát POHODA

Pracujete s programom POHODA a chcete mať objektívne posúdené, ako dobre ho ovládate? Úspešní absolventi testu získavajú certifikát, ktorý potvrdzuje vysokú úroveň práce s programom POHODA. Rozšírte počet POHODOVÝCH profesionálov. Staňte sa ním i Vy.

Daňoví poradcovia a účtovné firmy

Hľadáte daňového poradcu alebo firmu spracovávajúcu účtovníctvo na zákazku? Pripravili sme pre Vás zoznam subjektov, ktoré tieto služby poskytujú. Pracujú s programom POHODA, takže si budete rozumieť a odovzdávanie podkladov bude hračka.

Referenční zákazníci

Váhate, či je pre Vás POHODA tá pravá? Zalistujte si databázou referenčných zákazníkov podľa odboru činnosti alebo kraja a presvedčte sa sami.

POHODOVÁ škola

Projekt pomáha zdokonaliť výučbu účtovníctva v programe POHODA, posilniť kvalifikáciu študentov a zlepšiť ich konkurencieschopnosť a možnosti uplatnenia v praxi. Prináša výhody pre študentov a zvyšuje prestíž školy.
Veď prečo by aj škola nemohla byť POHODOVÁ?