Kedy prejsť na vyšší rad systému POHODA

Každá aplikácia potrebuje pre svoju prevádzku taktiež vybavenie, ktoré bude zodpovedať jej zaťaženiu v plnej prevádzke. Ak prekročíte v budúcnosti niektoré hraničné hodnoty pre bezproblémovú prevádzku svojho programu, je dobré, aby ste zvážili možnosti prechodu na vyšší rad POHODA SQL alebo POHODA E1.

Taktiež v prípade, že vyžadujete od svojho systému niečo naviac, zvoľte rad POHODA SQL alebo POHODA E1. Obidve riešenia Vám prinesú predovšetkým väčšiu bezpečnosť, rozširujúce funkcie a lepší výkon.Dohodnúť konzultáciu

Vsaďte na bezpečnejšie a výkonnejšie riešenie

Systémy POHODA SQL a POHODA E1 potrebujú pre svoju prevádzku Microsoft SQL Server, pričom obidve riešenia sú postavené na technológii, ktorá Vám zabezpečí:

  • vyššiu bezpečnosť firemných údajov, vrátane minimalizácie rizika poškodenia či zneužitia,
  • rýchlejšiu odozvu programu pri veľkom množstve údajov,
  • možnosť súčasnej práce väčšieho počtu užívateľov.

Čo je to SQL Server? Ucelená sada technológií a nástrojov, ktoré užívateľom pomáhajú vyťažiť z informácií maximálnu hodnotu. Ponúka vysokú úroveň výkonnosti, dostupnosti i zabezpečenia.

Aký je rozdiel medzi radom POHODA SQL a POHODA E1?

Informačný systém POHODA E1 spĺňa náročnejšie požiadavky užívateľov. Jeho vybavenie obsahuje široké spektrum nadštandardných funkcií, ktoré sa blížia ku kategórii ERP systémov.

Okrem iného dokáže efektívnejšie riadiť prístupové práva užívateľov a lepšie tak zabezpečiť citlivé údaje. POHODA E1 ponúka zároveň rozšírené možnosti skladového hospodárstva a možnosť customizácie podľa potrieb užívateľa s využitím voliteľných parametrov.

Ako ovplyvní prechod na vyšší rad moju prácu?

S programom POHODA môžete vždy bezproblémovo prejsť na jeho vyšší rad. Náš ekonomicko-informačný systém sa Vám vždy prispôsobí, takže nemusíte mať obavy, že sa budete musieť učiť niečo nové. Všetky Vaše doterajšie údaje vytvorené v základnom rade programu POHODA Vám prevedieme do formátu radu SQL alebo E1. Po inštalácii programu a po prevode údajov, môžete obvykle hneď druhý deň pokračovať vo svojej práci.

Koľko ma to bude stáť?

Pri prechode na vyšší rad programu nebudete platiť jeho plnú cenu, ale vždy len rozdiel cien medzi Vašou súčasnou a novo zakupovanou verziou.

Dohodnúť konzultáciu Viac o POHODA SQL Viac o POHODA E1