Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

POHODA je kompatibilná s Windows 8

26. októbra 2012 bol oficiálne spustený predaj novej verzie operačného systému Windows 8. O dva dni skôr získala POHODA certifikáciu potvrdzujúcu, že je s týmto operačným systémom kompatibilná.

POHODA je kompatibilná s Windows 8

„Na našich produktech stále pracujeme a snažíme se držet krok s aktuálními trendy. Vyvíjíme software pro platformu Windows. Je proto logické, že jsme chtěli být s programem POHODA připraveni na nástup nového operačního systému Windows 8,“ uvádza riaditeľ vývoja David Ščerba.

Prípravu na certifikačné testy zahájila spoločnosť STORMWARE na začiatku leta. Samotné testovanie prebehlo v októbri. Po skorších testoch na kompatibilitu s operačným systémom Windows 7 a certifikácii pre Windows Vista je to ďalší dôkaz toho, že POHODA bude užívateľom spoľahlivo fungovať i na ich nových počítačoch.

„Oficiální certifikaci a testování má za sebou POHODA, nejsložitější a nejnáročnější z programů z naší nabídky STORMWARE Office. Průběžně však testujeme také ostatní naše aplikace, aby se i na jejich bezproblémové používání na počítačích s Windows 8 mohli jejich uživatelé spolehnout,“ dodáva konateľ spoločnosti Petr Klička.


Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 128143 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť