Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

1. ekonomický systém na Slovensku a v ČR certifikovaný pre Windows VistaV roku 2007, potom, čo v nezávislých laboratóriách spoločnosti Veritest v USA úspešne absolvoval prísny testovací proces, získal ekonomický systém POHODA ocenenie spoločnosti Microsoft "Certified for Windows Vista". Stal sa vôbec prvým ekonomickým systémom na Slovensku a v Českej republike certifikovaným pre tento operačný systém spoločnosti Microsoft. Úspešne zvládnutá certifikácia je dokladom toho, že program POHODA spĺňa všetky bezpečnostné a technologické štandardy operačného systému Windows Vista.

„Již před uvedením Windows Vista na trh jsme našim zákazníkům poskytli verzi programu POHODA, která podporovala nový systém Windows Vista,“ říká generální ředitel společnosti Petr Klička. „Naše intenzivní práce v posledních měsících byla završena úspěšnou certifikací. Stejně jako v roce 1995, kdy jsme uvedli jako první na český trh plně 32-bitové účetnictví pro Windows 95, je nyní POHODA první ekonomický systém v ČR s certifikací pro Windows Vista.“

„Získání certifikátu potvrzuje kvalitu ekonomického systému POHODA a je důkazem toho, že i v prostředí nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft funguje zcela korektně a splňuje velmi náročné požadavky společnosti Microsoft na programy pro Windows Vista,“ dodáva vedúci oddelenia vývoja David Ščerba.

Recertifikácia v roku 2009

V letných mesiacoch roka 2009 prešiel program POHODA testovacím procesom znova. Výsledok týchto testov potvrdil, že program POHODA stále spĺňa požiadavky spoločnosti Microsoft na programy prevádzkované v prostredí operačného systému Windows Vista a že i naďalej môže niesť logo "Certified for Windows Vista".

POHODA je nielen certifikovaná pre prevádzku v prostredí Windows Vista, ale je taktiež Compatible with Windows 7.

Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 132736 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť