Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Doplnky k systému POHODA

Doplnky k systému POHODA

Pre rozšírenie možností ekonomicko-informačného systému POHODA je k dispozícii celý rad užitočných doplnkov a prídavných licencií priamo z produktovej rodiny POHODA. Nasledujúca tabuľka ukazuje, ku ktorých variantom je možné jednotlivé prvky dokúpiť:

Doplnky a prídavné licencie Mini Lite Jazz Standard Profi Premium Komplet
POHODA Kasa Offline
N 
N 
A 
A 
N 
A 
A 
POHODA PSÚ
N 
N 
N 
A 
N 
A 
A 
POHODA MLP
N 
A 
A 
A 
A 
A 
A 
POHODA Afilácia Add.
N 
N 
A 
A 
A 
A 
A 
POHODA English UI *
N 
N 
A 
A 
A 
A 
A 
POHODA Look **
A 
A 
A 
A 
A 
A 
A 
mPOHODA
A 
A 
A 
A 
A 
A 
A 

* Rozšírenie o užívateľské rozhranie v anglickom, resp. nemeckom jazyku je možné dokúpiť k radom POHODA SQL a POHODA E1.
** Variant umožňuje iba import údajov vo formáte MDB (Access) a nezobrazuje údaje vytvorené v rámci funkčného rozšírenia radu POHODA E1.

Spolupráca systému POHODA s ďalšími produktami STORMWARE Office

V nasledujúcej tabuľke nájdete prehľad ďalších produktov z ponuky STORMWARE Office, ktoré si môžete k svojmu ekonomicko-informačnému systému POHODA dokúpiť:

Ďalšie produkty STORMWARE Office Mini Lite Jazz Standard Profi Premium Komplet
Riešenie pre analýzu a reporting
POHODA Business Intelligence *
N 
N 
A 
A 
A 
A 
A 

* Riešenie POHODA Business Intelligence je možné napojiť na rady POHODA SQL a POHODA E1. Z dôvodu rôznej obsahovej náplne sa k jednotlivým variantom systému POHODA hodia rôzne scenáre riešenia POHODA Business Intelligence.
 Produkt môže spolupracovať so systémom POHODA.

Hardwarové doplnky

Systém POHODA taktiež podporuje komunikáciu s celým radom zariadení, doplnením ktorých môžete svoj počítač rozšíriť napríklad na plnohodnotný pokladničný systém. Prehľad podporovaných zariadení nájdete na stránke hardwarové doplnky.


Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 75033 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: