Ekonomický a účtovný program
POHODA 2023

POHODA sa postará o vaše účtovníctvo. Ovládanie je ľahké a intuitívne, preto sa pri práci v účtovnom programe nestratí ani začiatočník. Navyše máte dostatočnú voľnosť v nastavení ďalších funkcií a parametrov, takže spolu s vašim podnikaním bude rásť aj vaša POHODA.

Výhody účtovného programu POHODA
POHODA obsahuje veľké množstvo funkcií a agend, ktoré uľahčia každodennú administratívu vášho podnikania, či už vediete účtovníctvo, alebo daňovú evidenciu.
  • nahradí mravčiu prácu – POHODA za vás veľa vecí vykoná automaticky. Ako napríklad niektoré rutinné operácie, ktoré bežne zaberú zbytočne veľa času.

  • všetko z pohodlia domova – väčšinu oficiálnych formulárov máte priamo v Pohode. Komunikáciu s úradmi i všetky účtovné povinnosti tak hravo vybavíte z domu od počítača.

  • podnikanie pod kontrolou – nemusíte byť účtovník, aby ste potrebovali účtovný program. I podnikatelia majú radi prehľad o svojich príjmoch a výdajoch alebo zásob na sklade.
POZRITE SI VŠETKY VLASTNOSTI A ICH VÝHODY
POHODA pro podnikateľov i firmy
Každý má na účtovný program odlišné nároky. Preto toľko variantov, doplnkov a rozšíreníúprav na mieru. POHODA je skrátka pre každého.
Ako si vybrať Pohodu?
Zásadným kritériom pre výber správneho variantu účtovného programu POHODA je, či vediete účtovníctvo, daňovú evidenciu, alebo oboje. Okrem variantu Mini totiž POHODA umožňuje spracovávať účtovníctvo a na zákazku pre neobmedzený počet IČO. Dôležité je ale i to, ak potrebujete skladovú a mzdovú evidenciu, evidenciu majetku a ďalšie špecifické agendy. S výberom tej správnej varianty účtovného programu POHODA vám tak najlepšie pomôže:
  • tabuľka porovnania variantov – jednoducho si zakliknete všetky funkcie, ktoré váš účtovný program musí mať, a ihneď uvidíte, ktorú variantu Pohody si kúpiť.

  • sprievodca rýchlym výberom – stačí zodpovedať len dve otázky a sprievodca vám ihneď ponúkne tri varianty účtovného programu, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

  • online konzultácia – vybrať i vizuálne ukázať účtovný program POHODA vám môže náš konzultant prostredníctvom online schôdzky.
Prechod na program POHODA
Prejsť z iného účtovného programu na Pohodu je spravidla otázka jedného popoludnia. Samozrejme, najlepším obdobím je prelom roka , keď začínate nové účtovné obdobie. Staré údaje sa potom zálohujú a prevedú do nového programu. Aj naďalej tak máte k dispozícii údaje z adresára, údaje zo skladu alebo aj nezaplatenej faktúry.

VIAC O PRECHODE NA ÚČTOVNÝ PROGRAM POHODA
Zákaznická podpora v cene
K novému programu POHODA automaticky získavate na rok zadarmo pomoc našej zákazníckej podpory. V začiatkoch, keď s programom iba začínate, ale aj neskôr, keď potrebujete prakticky vysvetliť konkrétnu funkčnosť programu, vám pomôže:
Vždy aktuálna legislatíva
Pre účtovný program je viac než dôležité, aby bol neustále aktualizovaný. Každý rok totiž pribúda nová alebo sa nejakým novým spôsobom mení legislatíva, ktorá je zásadná pre správne spracovanie účtovníctva či daňovej evidencie. Software preto i niekoľkokrát do mesiaca aktualizujeme, aby ste ho mali včas pripravený na všetky legislatívne zmeny. Rovnako ako zákaznícka podpora sú i aktualizácie software súčasťou súboru služieb SERVIS, ktoré sú v prvom roku nákupu poskytované k programu zadarmo.

K nákupu mobilná aplikácia zadarmo
Faktúrovať nezávisle na tom, či ste vo svojej prevádzke, sa hodí snaď v každom obore podnikania. Preto k nákupu automaticky získate zadarmo našu mobilnú aplikáciu mPOHODA.

„Účtovný program vás bude sprevádzať počas celého podnikania. Vieme vybrať ten správny. Robíme to už viac ako 25 rokov.“

Spoločne vyberieme

ten najlepší variant účtovného programu – volajte
02 59 429 911

DALŠIE KONTAKTY
Pomôžeme s inštaláciou

aj priamo u vás.

VIAC O INŠTALÁCII
Poradíme pri práci

s programom a postaráme sa o pravidelné aktualizácie – aj v nasledujúcich rokoch.

VIAC O ZÁKAZNICKEJ PODPORE

POHODA má 3 rady,
pri každom z nich je na výber z viacerých variantov

všetko pre účtovníctvo súbežná práca viacerých užívateľov, väčší výkon a bezpečnosť systému súbežná práca viacerých užívateľov a väčší výkon možnosť úpravy východiskových agend a vytvorenie vlastnej agendy možnosť úpravy agend a vytvorenie vlastnej
PohodaPOHODA
účtovný program
Pohoda SQLPOHODA SQL
ekonomický systém
Pohoda E1POHODA E1
informačný systém
... je vhodný pre podnikateľov a menšie firmy, keďže ten istý údajový súbor zdieľate s ostatnými používateľmi.
 
 
... pracuje na technológii klient-server, kde sa o všetko stará databázový MS SQL server. Prenos údajov po sieti je aj pri súbežnej práci viacerých používateľov rýchlejší a bezpečnejší.
 
... navyše obsahuje rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Môžete si vytvoriť napríklad ľubovoľné pole alebo aj novú agendu.
POROVNANIE VARIANTOV

Vyberte svoje požiadavky a zobrazí sa vám najvhodnejší variant účtovného programu aj s cenou.

CENNÍK V PDF