Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

POHODA pre podnikateľov

Živnostníkom a malým firmám odporúčame základný rad programu POHODA

  • ponúka rôzne varianty pre podnikanie
  • pomáha vo všetkých odvetviach
  • je vhodná na vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva
  • dokáže jednoducho pripraviť faktúry a objednávky
  • podporuje vedenie skladov

Či už ste podnikateľ alebo malá firma, účtovný program POHODA vám ponúkne presne to, čo pre vašu prácu potrebujete a očakávate: jednoduchosť, rýchlosť, aktuálnosť.

Slečna s Pohodou

POHODA je intuitívna, jednoduchá a prehľadná

POHODA za vás veľa vecí urobí automaticky alebo vám ich aspoň pripomenie. Vďaka tomu a previazanosti jednotlivých agend je práca v účtovnom programe POHODA rýchla a ľahká.

POHODA má prepracovanú fakturáciu, objednávky a ponuky

POHODA vám poskytne všetky doklady, ktoré pri predaji a podnikaní všeobecne potrebujete. Potom ich vytlačí alebo pošle vášmu obchodnému partnerovi e-mailem. Celý proces maximálne automatizuje.

POHODA je na jednoduché aj podvojné účtovníctvo

Vy aj vaše účtovníčka sa s programom rýchlo naučíte pracovať a budete spokojní. Ponúkame riešenie pre podnikateľov a firmy, ktoré vedú podvojné aj jednoduché účtovníctvo. POHODA je však vhodná aj pre podnikateľov s externými účtovníkmi.

POHODA podporuje sklady a e-shopy

Program POHODA jednoducho prepojíte s najznámejšími internetovými obchodmi a v kombinácii so skladmi môžete spravovať zásoby, objednávky, reklamácie a servis z jedného miesta. Malé firmy s úzkym sortimentom môžu využiť vlastný objednávkový systém STORMWARE eForm.

Mzdy pre neobmedzený počet zamestnancov

POHODA vám pomôže aj so mzdami. Každému zamestnancovi môžete nastaviť spôsob zdanenia a odvody poistného, vrátane príspevkov na dôchodkové pripoistenie, životné a úrazové poistenie. Disponuje celým radom tlačív pre rôzne úrady.

Faktúry vždy po ruke

Účtovné doklady si vystavíte aj mimo dosahu svojho počítača s aplikáciou mPOHODA – doplnkom programu POHODA. Okrem toho vďaka synchronizácii údajov môžete mať aj pri mobilnej fakturácii k dispozícii vaše existujúce kontakty, skladové zásoby a ďalšie iné dôležité údaje z účovného programu.

Živnostníkom a malým firmám odporúčame základný rad programu POHODA

všetko pre podvojné a jednoduché účtovníctvo súbežná práca viacerých užívateľov, väčší výkon a bezpečnosť systému súbežná práca viacerých užívateľov a väčší výkon možnosť úpravy východiskových agend a vytvorenie vlastnej agendymožnosť úpravy agend a vytvorenie vlastnej
Pohoda POHODA
účtovný program
Pohoda SQL POHODA SQL
ekonomický systém
Pohoda E1 POHODA E1
informačný systém
... je vhodný pre podnikateľov a menšie firmy, keďže ten istý údajový súbor zdieľate s ostatnými používateľmi.
 
 
... pracuje na technológii klient-server, kde sa o všetko stará databázový MS SQL server. Prenos údajov po sieti je aj pri súbežnej práci viacerých používateľov rýchlejší a bezpečnejší.
 
... navyše obsahuje rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Môžete si vytvoriť napríklad ľubovoľné pole alebo aj novú agendu.
RÝCHLO VYBRAŤ
vhodný variant programu POHODA alebo
vyskúšať ZADARMO