Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

O nás

19 rokov sa vám snažíme uľahčovať podnikanie prostredníctvom našich ekonomických produktov. Poďme si teraz pripomenúť tie najdôležitejšie okamihy, ktoré formovali to, čím sme teraz.

39 zamestnancov
52  000 aktívnych licencií
19 rokov na trhu
3 pobočky
Súčasnosť

Máme 39 zamestnancov , centrálu v Bratislave, pobočky vo Zvolene a Košiciach a konzultačnú kanceláriu v Žiline. Naďalej na sebe pracujeme, aby boli naše produkty stále užitočnými pomocníkmi pri vašom podnikaní.

2017

Zverejnili sme prvú verziu mobilnej aplikácie mPOHODA, ktorá sa razom stala obľúbeným pomocníkom pri vystavovaní faktúr a iných dokladov, a to priamo v teréne.

2013

Otvorili sme konzultačnú kanceláriu v Žiline

2010

V spolupráci s firmou Microsoft organizujeme konferenciu "Objavte vo svojich dátach poklad." A prvýkrát predstavili riešenie pre reporting a analýzu dát POHODA Business Intelligence.

2009

Otvorili sme novú pobočku v Košiciach

2007

POHODA bola ako prvý ekonomický systém v SR certifikovaná v nezávislých laboratóriách v USA pre systém Windows Vista

2005

Predstavili sme novú radu programu POHODA, ktorá je postavená na technológii Microsoft SQL server.

2004

Otvorili sme prvú pobočku vo Zvolene

2001

V auguste roku 2001 bola založená dcérska spoločnosť STORMWARE s.r.o. v Bratislave s cieľom kvalitnejšieho vybavovania požiadaviek slovenských užívateľov, riešenia ich námetov na vyššej profesionálnej úrovni, so snahou, predovšetkým, dosiahnuť maximálne uspokojenie potrieb existujúcich zákazníkov, používajúcich softwarový produkt POHODA. Slovenská spoločnosť STORMWARE s.r.o. bola tiež založená s cieľom poskytovať zákaznícku telefonickú a e-mailovú podporu, firemné školenia, kurzy, odborné a expertné konzultácie pre užívateľov a podporné servisné služby v rozsahu a kvalite porovnateľnej so službami poskytovanými spoločnosťou STORMWARE v Českej republike. STORMWARE s.r.o. zabezpečuje distribúciu predaj a podporu slovenskej verzie ekonomického systému POHODA v Slovenskej republike a podieľa sa analýze legislatívnych zmien a na vývoji slovenskej verzie produktu. POHODA je lokalizovaná legislatívne i jazykovo.

„Za svoje úspechy ale vďačíme predovšetkým spokojným zákazníkom, najväčším ocenením našej práce a motiváciou do ďalších rokov sú preto práve oni. Zároveň im patrí naša veľká vďaka.“