Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

POHODA pre stredné a väčšie firmy

Stredným a väčším firmám odporúčame programe POHODA SQL alebo E1

  • umožňuje zdieľanie údajov v rámci počítačovej siete
  • prináša softvér s bezpečnejšou a výkonnejšou technológiou a nadštandardnými funkciami
  • podporuje vedenie skladov a e-shopov
  • zvláda mzdy a majetkovú evidenciu

Čím viac zamestnancov má vaša firma, tým prepracovanejší ekonomický systém potrebujete. POHODA SQL a POHODA E1 sa postarajú o to, aby vaši zamestnanci mohli pracovať súčasne a všetko zvládli v čo najkratšom čase. Navyše bude mať každý z nich prístup len k tým údajom, ktoré pre svoju prácu potrebuje. Dôverné informácie tak zostanú vždy v bezpečí.

Slečna

S výkonnejšou technológiou budete vo výhode

Je pre vás prioritou bezpečnosť údajov a chcete rýchly a k tomu aj výkonný a stabilný systém? Spoločným menovateľom radov POHODA SQL a POHODA E1 je technológia klient-server, ktorá zaistí pohodlnú prácu aj niekoľkým desiatkám užívateľom súčasne. Zároveň sa stará o vyššiu bezpečnosť údajov a minimalizuje riziká ich poškodenia.

Schéma klient-server

POHODA za vás veľa vecí urobí automaticky

Budete až prekvapení, koľko toho POHODA urobí za vás. Vďaka tomu a  previazanosti jednotlivých agend je práca v účtovnom programe POHODA rýchla a jednoduchá. Prehľad o všetkých údajoch potom budete mať vďaka množstvu tlačových zostáv, ktoré využijete tiež na komunikáciu s úradmi a obchodnými partnermi.

POHODA prepojí banku, e-shopy a sklady

Veľa času a práce vám uľahčí spojenie systému POHODA s bankou a internetovým obchodom. V kombinácii so skladmi tak môžete spravovať zásoby, objednávky, platby, reklamácie a servis z jedného miesta. Firmy, ktoré potrebujú mať rychlý prístup k detailnejším informáciam o zásobách, poteší POHODA E1 nadštandardnými skladovými funkciami. Firmy s úzkym sortimentom tovaru môžu využiť jednoduchý objednávkový systém STORMWARE eForm.

Dokonalý prehľad o zamestnancoch

POHODA je pripravená pomôcť vám aj so zamestnancami a mzdami. Nezáleží pritom, koľko ich máte. Každému z  nich môžete nastaviť napríklad spôsob zdanenia alebo odvody poistného, vrátane príspevkov na dôchodkové pripoistenie, životné a úrazové poistenie. POHODA nayvše disponuje celým radom tlačív pre rôzne úrady.

Prístupové práva pre ešte väčšiu bezpečnosť údajov

Prístup k citlivým údajom by mali mať spravidla len vybraní užívatelia. Keď už bude pracovať v programe POHODA SQL viac ľudí, nastavte každému z nich prístupové práva, ktorá zodpovedajú jeho právomociam. Škálu ešte prepracovanejších funkcií sme pripravili do informačného systému POHODA E1, kde môžete napríklad definovať práva pomocou rolí.

Rozšírujúce funkcie ako privilégium radu POHODA E1

S informačným systémom POHODA E1 môžete prispôsobiť program svojim predstavám. Pomocou voliteľných parametrov je možné vytvárať vlastné užívateľské agendy alebo dopĺňať agendy o ďalšie pole. Užívatelia oceňujú tiež dvojstupňové uzamykanie dokladov, evidenciu výrobkov priamo vo výrobnom liste, synchronizáciu skladov alebo spoustenie iných aplikácií priamo z programu POHODA.

Účtovníctvo pohľadom majiteľov a manažérov

Majitelia, manažéri alebo vedúci sa právom zaujímajú hlavne o výsledky – veď len s dokonalým prehľadom o aktivitách v minulosti môžu ovplyvniť budúci vývoj firmy. V našom portfóliu preto nájdete produkt Business Intelligence, ktorý ponúka prepracované analýzy a reporty. Majte svoju firmu pod drobnohľadom a zároveň sledujte trendy za viac rokov s väčším odstupom.

Stredným a väčším firmám odporúčame rad POHODA SQL alebo POHODA E1

všetko pre podvojné a jednoduché účtovníctvo súbežná práca viacerých užívateľov, väčší výkon a bezpečnosť systémusúbežná práca viacerých užívateľov a väčší výkon možnosť úpravy východiskových agend a vytvorenie vlastnej agendymožnosť úpravy agend a vytvorenie vlastnej
Pohoda POHODA
účtovný program
Pohoda SQL POHODA SQL
ekonomický systém
Pohoda E1 POHODA E1
informačný systém
... je vhodný pre podnikateľov a menšie firmy, keďže ten istý údajový súbor zdieľate s ostatnými používateľmi.
... pracuje na technológii klient-server, kde sa o všetko stará databázový MS SQL server. Prenos údajov po sieti je aj pri súbežnej práci viacerých používateľov rýchlejší a bezpečnejší.
... navyše obsahuje rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Môžete si vytvoriť napríklad ľubovoľné pole alebo aj novú agendu.