Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > E-shopy

E-shopy

Ekonomický systém POHODA môžete napojiť na svoj e-shop a pohodlne tak ponúkať a predávať tovar zo svojej skladovej evidencie, prijímať objednávky a ďalej s nimi pracovať, rozširovať adresár o nových zákazníkov a pod. Pre internetové obchodovanie POHODA:

 • podporuje priamu komunikáciu s najznámejším internetovými obchodmi tretích strán: Všeobecný internetový obchod, FastCentrik, Vltava 2000 a Zoner inShop,
 • POHODA pluspomocou XML komunikácie umožňuje prepojenie s akýmkoľvek iným e-shopom
  - prehľad osvedčených e-shopov nájdete na stránkach projektu POHODA plus,
 • pomocou XML komunikácie umožňuje prepojenie s akýmkoľvek iným e-shopom,
 • pre firmy s úzkym sortimentom ponúkaného tovaru obsahuje vlastný objednávkový systém STORMWARE eForm.

Pokiaľ prevádzkujete viacero e-shopov, všetky je môžete napojiť na jeden systém POHODA. A to i v prípade, že sa líšia ponukou tovaru. Všetky obchodné dáta a údaje o zásobách tak môžete mať a spravovať na jednom mieste.

POHODA: Internetové obchody sa nastavujú v agende s rovnakým názvom

Príprava ponuky zásob pre e-shop

Priamo v programe POHODA si môžete nastaviť popisy tovaru, priradiť k jednotlivým položkám zodpovedajúce obrázky a určiť ich poradie, nastaviť zaradenie tovaru do kategórií, prepojiť alternatívny a súvisiaci tovar. Ku každému produktu môžete priradiť vlastnosti ako Novinka, Dopredaj, Akcia, Odporúčame, Pripravujeme a Zľava, uviesť informácie napríklad o dostupnosti tovaru a spôsobe dodania a pod. Ak priradíte k tovaru súvisiaci súbor alebo odkaz, umožníte svojim zákazníkom, aby si pri konkrétnej položke pozreli napr. záručný list alebo manuál.

Všetky tieto nastavenia, príp. vykonané zmeny, potom prenesiete na internet do svojho e-shopu. K odoslaniu pripraveného sortimentu do e-shopu slúži jednoduchý sprievodca.

Videokurz POHODA - krok za krokom

Príjem objednávok

Rovnako jednoducho a pomocou sprievodcu ako v prípade prenosu údajov o tovare do e-shopu môžete opačným smerom načítať objednávky vykonané v e-shope do svojej obchodnej agendy v programe POHODA, kde ju spracujete obvyklým spôsobom. Spolu s vykonanými objednávkami sa môžu do programu POHODA preniesť taktiež zmeny údajov o Vašich zákazníkoch.

Ktorú POHODU vybrať?

S e-shopmi môžete prepojiť tie varianty a rady programu POHODA, ktoré obsahujú funkcie pre vedenie skladovej evidencie:

POHODA Jazz POHODA SQL Jazz POHODA E1 Jazz
POHODA Standard POHODA SQL Standard POHODA E1 Standard
POHODA Premium POHODA SQL Premium POHODA E1 Premium
POHODA Komplet POHODA SQL Komplet POHODA E1 Komplet

Tip: Vyberte si rad E1
POHODA E1 ... a nebudete musieť spúšťať XML komunikáciu na prenos údajov medzi svojim e-shopom a programom POHODA ručne. POHODA E1 sa o aktualizáciu údajov môže postarať sama pomocou automatickej úlohy a podľa časového plánu, ktorý pre túto úlohu nastavíte.

Pozn.: Podmienkou internetového obchodovania je zriadenie príslušného obchodu na internete, v prípade obchodov tretích strán navyše inštalácia off-line klienta. Pre bližšie informácie navštívte stránky poskytovateľov obchodov NextCom, FastCentrik, Vltava 2000 a Zoner inShop, resp. iného obchodu, ktorý chcete na program POHODA napojiť. Prehľad e-shopov, ktoré spolupracujú s programom POHODA, nájdete na stránkach projektu POHODA plus.

Tip: Ak Vás zaujíma, ako ešte viac rozšíriť možnosti internetových obchodov, navštívte stránky projektu POHODA plus. Nájdete tu riešenia, ktoré Vám napr. uľahčia prácu s vybavovaním objednávok či spracovaním informácií o zákazníkoch alebo sprehľadnia Vašu evidenciu aktuálnych stavov na sklade. To všetko vďaka efektívnej komunikácii e-shopu so systémom POHODA.

Porovnanie variantov
Vyberte si najvhodnejší variant systému POHODA:


Kam ďalej?

Základné funkcie pre skladové hospodárstvo
Nadštandardné skladové funkcie
FAQ – popis, princípy a nastavenie všeobecného internetového obchodu v programe POHODA
POHODA plus: E-shopy spolupracujúce s programom POHODA


Stiahnutie programu POHODA Start
 • 500 záznamov v účtovnom denníku
 • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
 • 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 100 záznamov v ostatných agendách
 • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 74324 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť