Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Seminár POHODA E1

Bezplatný seminár POHODA E1 formou online konzultácie cez MS Teams

Seminár POHODA E1 je určený užívateľom sieťových verzií ekonomického systému POHODA. Cieľom tohto seminára je zoznámiť účastníkov s informačným systémom POHODA E1 a poskytnúť im na jednom mieste všetky relevantné informácie o tomto systéme na pomedzí ekonomických a ERP systémov.

V priebehu seminára Vám priblížime vlastnosti a možnosti informačného systému POHODA E1 a na základe porovnania s variantmi POHODA Jazz, Standard, Profi, Premium a Komplet Vám predstavíme jeho rozšírený funkčný repertoár. Seminár sa bude venovať taktiež technológii klient-server, na ktorej je systém POHODA E1 postavený, výkonovým a bezpečnostným aspektom, hardwarovým nárokom a ďalším technickým podmienkam pre bezproblémovú prevádzku informačného systému POHODA E1.

Za účasť na seminári nie je požadovaný žiadny poplatok.

Komu je seminár určený: Seminár je určený zamestnancom a zástupcom podnikateľských subjektov, ktoré vlastnia licenciu k ľubovoľnej sieťovej verzii ekonomického systému POHODA v .mdb verzii, a to v maximálnom počte 2 osoby za každý takýto subjekt. Seminár je bezplatnou prednákupnou konzultáciou, nejde o školenie.

Náplň seminára

Jeho obsah je rozdelený do niekoľkých tematických častí:

 • POHODA ako základ systému POHODA E1
 • Rozšírené funkcie v skladovom hospodárstve
 • Spôsoby definovania prístupových práv užívateľov
 • Voliteľné parametre a užívateľské rozšírenia programu
 • Spúšťanie externých aplikácií
 • Užívateľské rozhranie v angličtine a nemčine
 • Technické podmienky prevádzky - klient-server, bezpečnosť, výkon a zaťaženosť, rýchlosť, hardwarové nároky

Ako prebieha seminár formou online konzultácie?

Pred začiatkom konzultácie vám do e-mailu pošleme odkaz, na ktorý stačí kliknúť a v daný čas sa náš konzultant s vami spojí. Do počítača nie je potrebné nič sťahovať, všetko prebieha online cez web. Je preto nutné byť pripojený na internet a ďalej mať slúchadla s mikrofónom (postačovať môže integrovaný mikrofón s reproduktormi v notebooku). Ideálna je tiež webkamera, nie je to ale podmienka.

Termíny seminára a objednávku účasti nájdete tu.

Stiahnutie programu POHODA Start
 • 500 záznamov v účtovnom denníku
 • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
 • 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 100 záznamov v ostatných agendách
 • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 132736 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: