Čo získate s našim riešením

S našim riešením získate hneď niekoľko pripravených zošitov aplikácie Microsoft Excel, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností nás i našich zákazníkov. Ide o kolekciu najčastejšie využívaných reportov, ktoré si môžete veľmi jednoducho prispôsobiť svojim potrebám.


 

Ak si chcete niektorý scenár (Sklady, Účtovníctvo, Doklady či Lite) len vyskúšať, stiahnite si ho na tejto stránke.
Kliknite na zelené tlačidlo Stiahnuť pri vybranom scenári.

Sklady

Ktorá zásoba mala minulý mesiac najvyššiu tržbu a ktorá zase najvyšší zisk? Ktorý sklad obsahuje najmenej predajné zásoby? V ktorej predajni sa najlepšie predáva daná kategória tovaru? Každý deň nájdete aktuálne odpovede na svoje otázky v scenári Sklady.

Stiahnuť

Účtovníctvo

S riešením Business Intelligence a s aplikáciou Microsoft Excel získa Vaše účtovníctvo nový rozmer. Užívatelia už nemusia byť odkázaní na znalosť syntetických a analytických účtov, ale môžu si manažérske výstupy, napr. manažérske výsledovky, upraviť podľa vlastných potrieb.

Stiahnuť

Doklady

Ako sú doklady uhradené? Ktorí odberatelia prekročili limit a v akej výške? Akú majú vlastne platobnú morálku? Ktoré stredisko má najvyššiu nesplatenú čiastku? Má na počet nesplatených dokladov vplyv región zákazníka? Tieto kľúčové informácie ukryté v množstve dokladov ponúka prehľadne scenár Doklady.

Stiahnuť

Lite

Variant Lite vychádza z riešenia Business Intelligence Komplet. Pomôže Vám s analýzou účtovníctva a skladov. Ideálny, keď s reportingom údajov začínate. Vhodný pre malé a stredne veľké firmy.

Stiahnuť
 
 

Aké varianty ponúkame?

Business Intelligence Lite

Variant Lite obsahuje funkcie pre základný pohľad do skladového hospodárstva a účtovníctva. Jeho súčasťou sú taktiež predpripravené reporty v aplikácii Microsoft Excel, vďaka ktorým môžete tento variant využívať hneď od začiatku, teda ihneď po inštalácii.

  • Ekonomické a obchodné výsledky za viacero období
  • Vyhodnocovanie podľa dátumu a jednotlivých stredísk, činností, zákaziek a subjektov v adresári
  • Šablóny najčastejšie používaných reportov
  • Intuitívne prostredie aplikácie Microsoft Excel
  • Analýzy a reporting údajov jednej firmy (IČO)

Business Intelligence Komplet

Riešenie Komplet zahŕňa tri scenáre pre analýzu účtovníctva, skladov a dokladov. Zakúpiť si ich môžete buď ako komplet všetkých troch za zvýhodnenú cenu alebo jednotlivo. Vhodné riešenie pre tých, ktorí potrebujú vyhodnocovať údaje z viac ako jednej spoločnosti.

  • Analýzy účtovníctva, skladov a dokladov za viacero období
  • Pokročilé vyhodnocovanie podľa dátumu a jednotlivých stredísk, činností, zákaziek, položiek dokladov a subjektov v adresári, vrátane vlastných pridaných polí
  • Analýzy a reporting údajov za neobmedzený počet ekonomických subjektov
  • Príprava reportov a náhľad na ne v programe Microsoft Excel
  • Vhodné pre užívateľov najvyššieho radu POHODA E1
 

 

Pozrite sa na jednotlivé scenáre