Technické informácie

Základné informácie a odporúčané systémové požiadavky týkajúce sa implementácie riešenia POHODA Business Intelligence, resp. POHODA Business Intelligence Komplet a inštalácie variantu POHODA Business Intelligence Lite nájdete na nasledujúcich miestach:


Presnú hardwarovú konfiguráciu pre riešenie POHODA Business Intelligence, resp. POHODA Business Intelligence Komplet je možné určiť až podľa individuálnych požiadaviek zákazníka na analytických stretnutiach. Požadovaný hardware musí zohľadňovať napr. objem spracovávaných údajov, intervaly aktualizácií alebo počet užívateľov.

Základné požiadavky na software

Uvedené odporúčania sú iba orientačné.

  • Program Microsoft Excel 2016, 2013, 2010 - pre analýzu a zobrazenie údajov v predpripravených zošitoch odporúčame Microsoft Excel 2013 alebo 2016. Na pripojenie k OLAP databáze riešenia POHODA Business Intelligence je možné použiť verziu 2010. Tu však nie je možné naplno využívať všetky ovládacie prvky obsiahnuté vo verzii 2013 a 2016.
  • Aspoň jednu Server+CAL licenciu Microsoft SQL Server Standard 2016 - Riešenie POHODA Business Intelligence vyžaduje Microsoft SQL Server 2016 vo verzii Standard alebo Enterprise. Našim zákazníkom ponúkame Serverovú+CAL licenciu SQL Server 2016 Standard už za 126 €. Viac informácií v cenníku databázových serverov.
  • Vzdialené pripojenie a prostredie s vyhradeným administrátorským oprávnením pre údajové zdroje (inštancie SQL servera), ktoré POHODA Business Intelligence využíva – pre prípadnú vzdialenú správu.
  • Vzdialené pripojenie pre všetky aplikačné servery, príp. ich časti, na ktorých sú jednotlivé časti riešenia POHODA Business Intelligence implementované – pre prípadnú vzdialenú správu.
  • Systém prístupových práv: Domain

 

Riešenie POHODA Business Intelligence

Reporty pre užívateľov riešenia POHODA Business Intelligence

Kompletný cenník riešenia POHODA Business Intelligence


Kontaktujte nás

Kontakt

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o riešení POHODA Business Intelligence, obráťte sa na nás. Telefonicky či e-mailom môžete kontaktovať priamo našu centrálu alebo niektorú z pobočiek STORMWARE.
Radi by ste si dohodli bezplatnú konzultáciu? Jednoducho vyplňte tento kontaktný formulár.
Odpovede na otázky k produktu POHODA Business Intelligence Vám taktiež môže priniesť účasť na bezplatnom seminári.