Bezplatný predpredajný seminár Business Intelligence formou online konzultácie cez MS Teams

Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Business Intelligence > Seminár Business Intelligence

Seminár Business Intelligence je určený užívateľom sieťových verzií všetkých radov ekonomicko-informačného systému POHODA. Jeho cieľom je zoznámiť účastníkov s doplnkom Business Intelligence a poskytnúť im na jednom mieste všetky potrebné informácie o tomto revolučnom riešení z oblasti nástrojov pre rozhodovanie a plánovanie.

V priebehu seminára Vás oboznámime s hlavnými prínosmi nášho nového riešenia, ktoré Vám môže každý deň pomáhať pri Vašom podnikaní. Začneme témou Business Intelligence všeobecne a na tento všeobecný úvod naviažeme konkrétnym popisom nášho riešenia. Okrem hardwarových požiadaviek dôjde behom seminára i na praktické ukážky reportov, tabuliek a grafov, ktoré vychádzajú z našich scenárov. Na konci seminára Vám predstavíme i success stories podnikateľov, ktorí už doplnok Business Intelligence dlhšiu dobu používajú.

Termíny a online objednávka

Za účasť na seminári nie je požadovaný žiaden poplatok.

Seminár je určený: zamestnancom a zástupcom podnikateľských subjektov, ktorí vlastnia licenciu k ľubovoľnej sieťovej verzii ekonomicko-informačného systému POHODA, a to v maximálnom počte 2 osoby za každý takýto subjekt.

Náplň seminára

Jeho obsah je rozdelený do niekoľkých tematických častí:

 • Doplnok programu POHODA ako revolučné riešenie v oblasti Business Intelligence
 • Kto potrebuje riešenie Business Intelligence?
 • Hlavné prínosy Business Intelligence pre Vaše podnikanie
 • Konkrétne ukážky revolučnej tvorby reportov, grafov a tabuliek
 • Príklady úspešných implementácií
 • Popis riešenia Business Intelligence všeobecne a predstavenie funkčného repertoára jednotlivých scenárov Lite, Doklady, Sklady a Účtovníctvo
 • Technické podmienky prevádzky – klient-server, bezpečnosť, výkon a zaťaženie, rýchlosť, hardwarové a softwarové nároky

Ako prebieha seminár formou online konzultácie?

Pred začiatkom konzultácie vám do e-mailu pošleme odkaz, na ktorý stačí kliknúť a v daný čas sa náš konzultant s vami spojí. Do počítača nie je potrebné nič sťahovať, všetko prebieha online cez web. Je preto nutné byť pripojený na internet a ďalej mať slúchadla s mikrofónom (postačovať môže integrovaný mikrofón s reproduktormi v notebooku). Ideálna je tiež webkamera, nie je to ale podmienka.


Termíny seminára a objednávka účasti


Stiahnutie programu POHODA Start
 • 500 záznamov v účtovnom denníku
 • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
 • 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 100 záznamov v ostatných agendách
 • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 131898 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: