Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

E-learningový kurz mPOHODA

Aplikácia mPOHODA mnohým podnikateľom uľahčuje fakturáciu v teréne. Jej používanie nie je žiadna veda, o čom sa sami môžete presvedčiť v našom e-learningovom kurze. V ôsmych videách si krok po kroku prejdete celý proces registrácie, založenia firmy alebo napríklad nastavenia číselných radov. A vystavíte si tiež svoju prvú faktúru – sami uvidíte, že to je iba otázka niekoľkých kliknutí.Prečo práve e-learningový kurz?


Ľubovoľné miesto

Video na YouTube si pustíte kdekoľvek – v práci, v pohodlí svojho domova alebo pri dobrej káve v kaviarni.

Vlastné tempo

Sledované video si môžete ľubovoľne zastavovať, pretáčať späť, zrýchľovať či spomaľovať. Ste to vy, kto drží pomyselnú dirigentskú paličku.

Celkom zadarmo

Účasť na našich online kurzoch nie je spoplatnená. Stačí si nájsť chvíľku, mať prístup na internet a pustiť si video z odkazu.

Skúsení lektori

Online kurzy vedú naši dlhoroční zamestnanci s bohatými skúsenosťami, prozákaznickým prístupom a úsmevom na tvári.

E-learningový kurz mPOHODA

Registrácia, prihlásenie a založenie firmy
1. Registrácia, prihlásenie a založenie firmy
Začnime pekne po poriadku. Prvý diel nášho e-learningového kurzu sa tak bude venovať registrácii do aplikácie mPOHODA, prvému prihláseniu a samozrejme tiež založenie samotnej firmy. Sami uvidíte, že to nie je nič ťažké.

Délka videa: 2:17 minut           

Nastavenie číselných radov
2. Nastavenie číselných radov
V začiatkoch práce s aplikáciou mPOHODA sa stretávate tiež s nastavením číslených radov. V druhej časti nášho kurzu sa tak o nich dozviete všetko potrebné, vysvetlíme si napríklad, aký je rozdiel medzi online a offline číselnými radmi.

Délka videa: 1:41 minut           
Správa predplatného aplikácie mPOHODA
3. Správa predplatného aplikácie mPOHODA
Pokiaľ máte mPohodu predplatenú, môžete využívať verziu aplikácie bez limitov. Ukážeme si, kde nájdete všetky potrebné informácie o tomto predplatnom, ako ich overiť a tiež spravovať.

Délka videa: 0:53 vteřin           
Pridanie nového užívateľa do aplikácie mPOHODA
4. Pridanie nového užívateľa do aplikácie mPOHODA
Do aplikácie mPOHODA môžete tiež prideliť prístup ďalším užívateľom. Dozviete sa, ako užívateľa do aplikácie pozvať a ako mu jednoducho prideliť potrebné predplatné, aby mohol začať v aplikácii pracovať.

Délka videa: 1:24 minut           
Založenie firmy z programu POHODA
5. Založenie firmy z programu POHODA
Pokiaľ vlastníte program POHODA, firmu si v aplikácii mPOHODA môžete založiť práve synchronizáciou s účtovným programom. V piatom diele nášho kurzu si tak krok za krokom prejdeme celý tento proces.

Délka videa: 3:10 minut           
Synchronizácia údajov z programu POHODA
6. Synchronizácia údajov z programu POHODA
Synchronizáciou údajov si do aplikácie mPOHODA môžete preniesť niektoré záznamy z programu POHODA. Ukážeme si ju na záznamoch z agend Adresár a Zásoby a naučíte sa záznamy synchronizovať jednotlivo aj hromadne.

Délka videa: 4:02 minut            
Založenie dokladu vo webovej aplikácii mPOHODA
7. Založenie dokladu vo webovej aplikácii mPOHODA
Firmu máme založenú, všetko potrebné nastavené, a tak nám už nič nebráni začať vystavovať doklady. A aby ste vedeli, ako na to, v tomto diele e-learningového kurzu si spolu s lektorom vytvoríte svoju prvú vydanú faktúru.

Délka videa: 2:38 minut           
Založenie dokladu v mobilnej aplikácii mPOHODA
8. Založenie dokladu v mobilnej aplikácii mPOHODA
mPOHODA beží aj na mobilných zariadeniach ako aplikácia pre Android a iOS. Preto si ukážeme ako vystaviť doklad aj na mobile. Okrem toho sa tiež dozviete, prečo je dôležité údaje pravidelne synchronizovať s webovou verziou aplikácie.

Délka kurzu: 2:42 minut