Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Certifikovaní obchodní partneri > Ako sa stať obchodným partnerom

Ako sa stať obchodným partnerom

V odbore informačných a ekonomických systémov zastáva spoločnosť STORMWARE popredné miesto. Získali sme rad ocenení, ale najväčším ocenením pre nás je, že na Slovensku používa naše produkty viac ako 8.000 spoločností a v Českej republike viac ako 100 tisíc užívateľov. Naše vlastné kvalitné softwarové produkty a širokú zákaznícku podporu ponúkame i pre obchodnú sieť.

Obchodní partneri, ktorými sú Predajcovia a Certifikovaní partneri, nakupujú naše produkty a predávajú ich vo svojom mene koncovým zákazníkom. Obchodní partneri sú rozdelení do dealerských kategórií podľa obratu dosiahnutého v predchádzajúcom roku. Nový partner je automaticky zaradený do kategórie Predajca.

Obchodní partneri nemajú exkluzivitu, ale ani žiadne teritoriálne obmedzenie. Taktiež sa nemusia zaväzovať k objemom predaja. Okrem dodržiavania Všeobecných podmienok pre obchodných partnerov pre nich z nadviazania obchodného vzťahu nevyplývajú žiadne ďalšie povinnosti.

Staňte sa i vy našim obchodným partnerom pre Slovenskú republiku.

Kto sa môže stať obchodným partnerom?

Obchodným partnerom STORMWARE s.r.o. sa môže stať fyzická alebo právnická osoba:

  • obchodujúca v odbore informačných technológií alebo
  • vedúca účtovníctvo na zákazku alebo
  • poskytujúca daňové poradenstvo alebo
  • poskytujúca audítorské služby.

Ako sa stať obchodným partnerom?

Jednoducho. Stačí sa zaregistrovať. Pri registrácii predložíte kópiu niektorého z týchto dokladov: živnostenský list alebo výpis z obchodného registra preukazujúci oprávnenie podnikať v oblasti nákupu tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja (podmienkou je preukázanie podnikania v odbore informačných technológií), živnostenský list alebo výpis z obchodného registra pre vedenie účtovníctva, registráciu v komore audítorov alebo daňových poradcov.

Účtovné firmy, audítori a daňoví poradcovia sa môžu stať Partnermi iba v prípade, že už majú u Výrobcu registrovanú platnú licenciu aktuálnej verzie ekonomicko-informačného systému POHODA vo variante obsahujúcom účtovníctvo.

Zaregistrovať sa môžete najlepšie priamo tu vyplnením registračného formulára. Potvrdenie registrácie obdržíte písomnou formou alebo e-mailom spoločne s ďalšími informáciami.

Kontaktný e-mail pre obchodných partnerov: partner@stormware.sk.

Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 3460 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: