Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Využite 30% zľavu na nový software pre začínajúcich podnikateľov
V lete budú padať tridsiatky

Rozšírte svoj software so zľavou

Letné vyladenie Vášho programu

Podnikatelia môžu opäť po jarnom útlme oživiť svoje podnikanie, a tak tento rok očakávame veľmi akčné leto. Aj my sme si preto pripravili jednu špeciálnu akciu, počas ktorej budú v lete padať „tridsiatky“. 30 % zľavou Vás podporíme pri rozšírení programu POHODA alebo doplnku Business Intelligence – naplno tak môžete využiť ich možnosti a zároveň zefektívniť svoje podnikové procesy. A dokonca za 1. hodinu individuálnej služby, pri ktorej Vám pomôžeme s nastavením programu, zaplatíte len 22,50 €.

PRIHLÁSIŤ SA NA ONLINE KONZULTÁCIU

Na bezplatnej konzultácii sa dohodneme na výbere vhodného rozšírenia programu.
Akcia neplatí pri nákupe cez e-shop

30% zľava na nákup

Podnikateľské prostredie sa zmenilo a od svojho účtovného systému už očakávate viac ako predtým? Potrebujete napríklad zabezpečiť prístup do programu aj pre kolegov na homeoffice? Potom ste už určite zvažovali rozšírenie svojho existujúceho software alebo zakúpenie ďalšieho pokročilejšieho nástroja. A práve teraz je tá pravá chvíľa – od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí zľava 30 % na zakúpenie vyššieho variantu, radu alebo prídavných licencií programu POHODA 2021 alebo doplnku Business Intelligence – stačí sa objednať na online konzultáciu a my Vám poradíme s výberom toho najvhodnejšieho rozšírenia. Ak doplnok Business Intelligence ešte nemáte, 30 % zľavu môžete využiť ako užívatelia programu POHODA aj na jeho zakúpenie.

MÁM ZÁUJEM O 30% ZĽAVU
30% zľava na nákup

1.hodina individuálnej služby s 50% zľavou

Zo skúseností vieme, že naši užívatelia často nepoznajú všetky možnosti, ktoré im ich software poskytuje. Efektívne nastavenie a optimalizácia Vášho programu POHODA 2021 alebo doplnku Business Intelligence 2021 Vám pritom môže ušetriť aj hodiny práce. Pre našich technikov navyše nejde o nič zložitého, pripoja sa k Vám prostredníctvom vzdialenej správy a za hodinu to môže byť hotové. Tieto starosti tak pokojne môžete nechať na nás – zvlášť, keď súčasťou našej letnej akcie je 1. hodina týchto služieb len za polovicu. Individuálne služby za zvýhodnenú cenu 22‚50 € si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára.

MÁM ZÁUJEM O OPTIMALIZÁCIU PROGRAMU
50% zľava na 1. hodinu individuálnych služieb
Čo si pod optimalizáciou údajov predstaviť?
Základná kontrola správy programu

Mrkneme sa na správnosť inštalácie alebo zálohovania. Preveríme integritu údajov aj zaťaženie programu. Vyskúšame tiež načítať zálohované údaje.

Ako to môže vyzerať v praxi?
Konzultant sa k Vám pripojí pomocou vzdialenej správy a skontroluje aktuálny release produktu, systémové logy, dočasné súbory k databázam alebo veľkosť a umiestnenie systémovej databázy. Pozrie sa tiež na nastavenie zálohovania v naplánovaných úlohách a prípadne Vám odporučí správne postupy, aby všetko klapalo ako má.

Kontrola nastavenia programu Vyladenie práce v programe Optimalizace využití tiskových sestav

Cenník a podmienky akcie


Letné vyladenie programu POHODA
Cenník
Prechod na vyšší variant či rad produktu POHODA/Business Intelligence
Zľava sa odpočíta z rozdielu cien medzi súčasným a novým variantom
zľava 30 %
 
Nákup produktu Business Intelligence
Zľava sa odpočíta z nákupnej ceny
zľava 30 %
 
Optimalizácia práce v programe POHODA
individuálne služby poskytované online prostredníctvom vzdialenej správy
22,50 eur
45 eur

Ceny sú uvedené bez DPH a platia od 1.7. do 31.8.2021.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného variantu programu? Nemusíte nikam jazdiť, využite online konzultáciu s našimi špecialistami.