Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akcie a tipy

Akcie, tipy, aktuality

Podporujeme začínajúcich podnikateľov

Založili ste firmu, začínate podnikať a obzeráte sa po vhodnom ekonomickom systéme pre Vaše obchodné procesy a účtovanie? Začínajúcich podnikateľov a firmy podporíme zľavou 30% na nový fakturačný, účtovný, daňový alebo mzdový software a hodinovým školením s našim lektorom zadarmo. S našou starostlivosťou vaše začiatky podnikania hravo zvládnete.

Po aktualizácii Microsoft Windows a Microsoft Office nie je možné spustiť program POHODA.

V posledných aktualizáciách systému Microsoft Windows a kancelárskeho balíka Microsoft Office došlo k chybnému previazaniu komponenty ACE DAO 2007, ktorú produkty STORMWARE vyžadujú pre svoje fungovanie.

02/05/2020Postup riešenia tohto problému nájdete v FAQ.

Účtovníctvo v Pohode aj z domu

Hľadáte spôsob, ako pristupovať k vášmu účtovnému programu z bezpečia vášho domova? Pomocou hostingu môžete svoj účtovný program využívať v podstate odkiaľkoľvek a vytvoriť si tak akúsi "online kanceláriu". Poskytovateľov bezpečného prístupu k systému POHODA si môžete vybrať na webe POHODA plus. Ak potrebujete zabezpečiť online prístup do systému POHODA aj pre ďalších kolegov či zamestnancov, sme pripravení pre vás rýchlo vyriešiť aj rozšírenie sieťovej licencie pre toľko počítačov, koľko budete potrebovať.

eKasa a ES POHODA

Bol posunutý termín odkladu pokút za nepoužívanie eKasy do 31.12.2019, pre podnikateľov, ktorí majú vyžiadané od FS nové kódy pre eKasu. Podmienka objednania pokladnice bola vypustená. ES POHODA dokáže k dnešnému dňu komunikovať so zariadeniami od 8 certifikovaných výrobcov a taktiež s pokladňami od spoločnosti ELCOM. V prípade hotovostného predaja ste od 1.1.2020 povinní používať eKasa certifikované zariadenie. Prečítajte si viac o základnom nastavení a práci s eKasou v ES POHODA.

19/12/2019Aktuálne informácie k podpore jednotlivých zariadení.

Nová verzia - mobilná aplikácia mPOHODA

Práve vyšla nová verzia mobilnej aplikácie mPOHODA, ktorá obsahuje dve hlavné novinky: novú agendu Predajky a podporu tlače na eKasa tlačiareň FiskalPRO VX 675 z mobilných verzii aplikácie. Aplikácia je k dispozícii okrem webového rozhrania aj ako mobilná aplikácia pre Android a iOS.mPOHODA vám umožní vystavovať objednávky a faktúry v teréne, priamo u zákazníka - na vašom mobile alebo tablete.

16/12/2019Popis noviniek novej verzie.

Uskutočnila sa konferencia pre partnerov

V Bratislave sa uskutočnila dňa 26. septembra 2019 konferencia pre obchodných partnerov firmy STORMWARE. Návštevníci sa mohli okrem noviniek v programe POHODA zoznámiť s partnerskými riešeniami a zistiť, ako vďaka ním rozšíriť možnosti programu POHODA.

04/10/2019
Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 132389 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť