Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Akcia platí do 31.12. 2020 pri nákupe aplikácie mPOHODA Basic

Sieťové verzie systému POHODA

Každý podnikateľ či firma si najskôr zaobstará základnú licenciu ekonomického systému POHODA pre 1 počítač. Časom zistia, že do programu musia mať prístup aj ďalší kolegovia či zamestnanci. Sieťová verzia je tak ideálnym riešením – dokúpite si licenciu pre toľko počítačov, koľko potrebujete, a užívateľom presne nadefinujete, k akým údajom môžu mať cez privátnu sieť prístup. Predsa len, nie každý môže vidieť všetky ekonomické údaje firmy. Práve v otázke súkromia a bezpečnosti vám systém POHODA poskytne maximálnu podporu, všetky údaje sú uložené priamo vo vašom počítači.

3 najväčšie plus sieťovej verzie

  • zdieľanie údajov s užívateľmi v privátnej sieti
  • súbežná práca viacerých užívateľov
  • väčšia efektivita práce firemného tímu

Vhodné rozšírenie si vyberte podľa počtu počítačov v sieti

2 až 3 PC
verzia NET3

4 až 5 PC
verzia NET5

6 a viac PC
licencia CAL

Využite služby profesionálov

Nasadenie sieťovej verzie programu POHODA je technicky náročnejšie, pozrite sa na doporučené systémové požiadavky pre pracovné stanice a sieťové servery. Naši vyškolení technici alebo certifikovaní partneri si s tým rýchlo poradia.

DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU

Hosting systému POHODA

Infraštruktúru na prevádzku sieťových verzií ekonomicko-informačného systému POHODA nie je potrebné budovať, ale je možné si ju aj prenajať. Pomocou hostingu je program nainštalovaný v dátovom centre na serveroch poskytovateľa a užívateľ pristupuje k programu prostredníctvom vzdialeného pripojenia. Prečítajte si viac informácií o práci so systémom POHODA online.