Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

Sieťové verzie systému POHODA

Každý podnikateľ či firma si najskôr zaobstará základnú licenciu ekonomického systému POHODA pre 1 počítač. Časom zistia, že do programu musia mať prístup aj ďalší kolegovia či zamestnanci. Sieťová verzia je tak ideálnym riešením – dokúpite si licenciu pre toľko počítačov, koľko potrebujete, a užívateľom presne nadefinujete, k akým údajom môžu mať cez privátnu sieť prístup. Predsa len, nie každý môže vidieť všetky ekonomické údaje firmy. Práve v otázke súkromia a bezpečnosti vám systém POHODA poskytne maximálnu podporu, všetky údaje sú uložené priamo vo vašom počítači.

3 najväčšie plus sieťovej verzie

  • zdieľanie údajov s užívateľmi v privátnej sieti
  • súbežná práca viacerých užívateľov
  • väčšia efektivita práce firemného tímu

Vhodné rozšírenie si vyberte podľa počtu počítačov v sieti

2 až 3 PC
verzia NET3

4 až 5 PC
verzia NET5

6 a viac PC
licencia CAL

Využite služby profesionálov

Nasadenie sieťovej verzie programu POHODA je technicky náročnejšie, pozrite sa na doporučené systémové požiadavky pre pracovné stanice a sieťové servery. Naši vyškolení technici alebo certifikovaní partneri si s tým rýchlo poradia.

DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU

Hosting systému POHODA

Infraštruktúru na prevádzku sieťových verzií ekonomicko-informačného systému POHODA nie je potrebné budovať, ale je možné si ju aj prenajať. Pomocou hostingu je program nainštalovaný v dátovom centre na serveroch poskytovateľa a užívateľ pristupuje k programu prostredníctvom vzdialeného pripojenia. Prečítajte si viac informácií o práci so systémom POHODA online.