Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora Windows XP

Podpora operačného systému MS Windows XP a MS Windows Server 2003

Spoločnosť Microsoft, ktorá je výrobcom operačných systémov Windows XP a Windows Server 2003, ukončila pred časom podporu týchto produktov.

V praxi to znamená, že sám výrobca nevydáva opravy pre tieto operačné systémy a počítače s takýmto operačným systémom sú podľa vyjadrenia výrobcu menej odolné voči bezpečnostným rizikám a vírusom.

Taktiež výrobcovia antivírusových systémov prestávajú podporovať tieto operačné systémy a neumožňujú inštaláciu antivírusových programov na Windows XP a Windows Server 2003. Vzniká tým pádom vyššie riziko napadnutia údajov vírusom a ich poškodenia.

Aj keď je ekonomický systém POHODA na operačnom systéme Windows XP a Windows Server 2003 v súčasnej dobe plne funkčný, je pravdepodobné, že v časovom horizonte 1-2 rokov pri snahe udržať naše produkty kompatibilné s najnovšími verziami operačných systémov Windows, nebudeme ďalej schopní zachovať súčasnú kompatibilitu s Windows XP a Windows Server 2003.

V súvislosti s týmito rizikami Vám odporúčame prejsť na novšie operačné systémy spoločnosti Microsoft.

Viac o ukončení podpory MS Windows XP a MS Windows Server 2003 spoločnosťou Microsoft sa dočítate tu:

Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 95974 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: