Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Využite 30% zľavu na nový software pre začínajúcich podnikateľov

Termíny a objednávka školení

Zľava na školenie k novému programu

Kurzy Jednoduché účtovníctvo I. a II., Podvojné účtovníctvo I. a II. na seba nadväzujú, preto Vám odporúčame absolvovať obidva tieto kurzy.

Prihlásiť sa môžete na kurz, ktorý má v stĺpci Stav príznak Voľné miesta alebo Posledné miesta. V prípade záujmu o účasť na vybranom kurze vyplňte vo formulári do stĺpca Obj. počet osôb a do ďalšieho poľa napíšte mená účastníkov. Jednotlivé mená oddeľte čiarkou. V prípade online školenia, prosím, vyplňte namiesto mien emaily účastníkov.


Všetky školenia i semináre aktuálne priebiehajú ONLINE prostredníctvom MS Teams

Ako prebieha online školenie a semináre?

Pred začiatkom konzultácie vám do e-mailu pošleme odkaz, na ktorý stačí kliknúť a v daný čas sa náš konzultant s vami spojí. Do počítača nie je potrebné nič sťahovať, všetko prebieha online cez web. Je preto nutné byť pripojený na internet a ďalej mať slúchadla s mikrofónom (postačovať môže integrovaný mikrofón s reproduktormi v notebooku). Ideálna je tiež webkamera, nie je to ale podmienka.

Využiť môžete aj naše online kurzy, videonávody, alebo databázu najčastejších otázok a odpovedí

Vyplňte prosím vo formulári do poľa Poznámka o aký typ školenia máte záujem. Po odoslaní formulára Vás bude obratom kontaktovať náš lektor ohľadom vhodného termínu. Pre uplatnenie Poukazu - Zľavy na školenie k novému programu napíšte číslo poukazu tiež do poľa Poznámka.

Individuálne online školenia

Máte záujem o online školenia? Radi vás preškolíme individuálne prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams. Stačí vyplniť formulár a ozveme sa vám s ponukou termíne aj obsahu samotného školenia, ktorý sme dokonca schopní prispôsobiť priamo podľa vašich potrieb.

Firma: *
IČO:
Meno a priezvisko: *
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Pobočka: *
Vyberte školenie: *