Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii

Termíny a objednávka školení

Zľava na školenie k novému programu

Kurzy Jednoduché účtovníctvo I. a II., Podvojné účtovníctvo I. a II. na seba nadväzujú, preto Vám odporúčame absolvovať obidva tieto kurzy.

Prihlásiť sa môžete na kurz, ktorý má v stĺpci Stav príznak Voľné miesta alebo Posledné miesta. V prípade záujmu o účasť na vybranom kurze vyplňte vo formulári do stĺpca Obj. počet osôb a do ďalšieho poľa napíšte mená účastníkov. Jednotlivé mená oddeľte čiarkou.


Dočasne rušíme všetky školenia

Vzhľadom k nariadeniu vlády rušíme až do odvolania všetky školenia a to na všetkých pobočkách STORMWARE. Samozrejme sa vynasnažíme vypísať náhradné termíny. Do uvedenej doby prosím využite naše videonávody, alebo databázu najčastejších otázok a odpovedí. Ak ste už niektoré školenie mali objednané, budeme Vás operatívne kontaktovať a dohovoríme sa na ďalšom postupe. Ďakujeme za pochopenie.

Vyberte školenie: 

  Vyplnenie polí označených * je povinné.

  Fakturačná adresa:   Dodacia adresa:1
  Firma:  *   Firma: 
  Útvar:    Útvar: 
  Meno:    Meno: 
  Ulica:  *   Ulica: 
  Obec:  *   Obec: 
  PSČ:  *   PSČ: 
  IČO:2 *    
  DIČ:     
  IČ DPH:    

  1Dodaciu adresu vyplňte iba v tom prípade, že sa líši od adresy fakturačnej a ako formu úhrady ste zvolili zálohovú faktúru. Po jej zaplatení Vám bude na dodaciu adresu zaslaný daňový doklad.

  2Pokiaľ nemáte pridelené IČO, nechajte pole prázdne.

  Kontaktná osoba:   Spôsob platby:
  Meno: *   Platba:3
  Telefón: *   Poznámka:
  Mobil:      
  Fax:        
  E-mail: *        

  3Platba platobnou kartou je možná na centrále v Bratislave. Vzhľadom na to, že pobočky vo Zvolene a Košiciach nie sú vybavené platobným terminálom na pobočkách je možná platba len v hotovosti

  Zmluvné podmienky

  Školenia sú organizované podľa Všeobecných obchodných podmienok spoločnosti STORMWARE s.r.o.

  Ceny štandardizovaných kurzov sú platné pre jedného účastníka a sú uvedené bez DPH.

  Zmeniť termín kurzu alebo stornovať objednávku je možné najneskôr do 12:00 hod. pracovného dňa, ktorý predchádza pôvodne objednanému termínu školenia.

  Ak bude počet prihlásených účastníkov menší ako 2, vyhradzuje si STORMWARE právo presunúť toto školenie na iný termín alebo ho zlúčiť so školením vypísaným na ďalší termín. Všetci prihlásení účastníci budú o prípadných zmenách včas informovaní.

     

  Ak máte záujem o niekorý z uvedených typov školení, ale nevyhovuje Vám žiaden ponúkaný termín, napíšte nám o tom na adresu kurzy@stormware.sk.