Termíny a objednávka školení

Zľava na školenie k novému programu

Kurzy Jednoduché účtovníctvo I. a II., Podvojné účtovníctvo I. a II. na seba nadväzujú, preto Vám odporúčame absolvovať obidva tieto kurzy.

Prihlásiť sa môžete na kurz, ktorý má v stĺpci Stav príznak Voľné miesta alebo Posledné miesta. V prípade záujmu o účasť na vybranom kurze vyplňte vo formulári do stĺpca Obj. počet osôb a do ďalšieho poľa napíšte mená účastníkov. Jednotlivé mená oddeľte čiarkou. V prípade online školenia, prosím, vyplňte namiesto mien emaily účastníkov.


Všetky školenia i semináre aktuálne priebiehajú ONLINE prostredníctvom MS Teams

Ako prebieha online školenie a semináre?

Pred začiatkom konzultácie vám do e-mailu pošleme odkaz, na ktorý stačí kliknúť a v daný čas sa náš konzultant s vami spojí. Do počítača nie je potrebné nič sťahovať, všetko prebieha online cez web. Je preto nutné byť pripojený na internet a ďalej mať slúchadla s mikrofónom (postačovať môže integrovaný mikrofón s reproduktormi v notebooku). Ideálna je tiež webkamera, nie je to ale podmienka.

Využiť môžete aj naše online kurzy, videonávody, alebo databázu najčastejších otázok a odpovedí

Vyplňte prosím vo formulári do poľa Poznámka o aký typ školenia máte záujem. Po odoslaní formulára Vás bude obratom kontaktovať náš lektor ohľadom vhodného termínu. Pre uplatnenie Poukazu - Zľavy na školenie k novému programu napíšte číslo poukazu tiež do poľa Poznámka.

Individuálne online školenia

Máte záujem o online školenia? Radi vás preškolíme individuálne prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams. Stačí vyplniť formulár a ozveme sa vám s ponukou termíne aj obsahu samotného školenia, ktorý sme dokonca schopní prispôsobiť priamo podľa vašich potrieb.

Firma: *
IČO:
Meno a priezvisko: *
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Pobočka: *
Vyberte školenie: *

Školenie na strediskách

Vyberte školenie: 
Celkom
0

Vyplnenie polí označených * je povinné.

Fakturačná adresa:   Dodacia adresa:1
Firma:  *   Firma: 
Útvar:    Útvar: 
Meno:    Meno: 
Ulica:  *   Ulica: 
Obec:  *   Obec: 
PSČ:  *   PSČ: 
IČO:2 *    
DIČ:     
IČ DPH:    

1Dodaciu adresu vyplňte iba v tom prípade, že sa líši od adresy fakturačnej a ako formu úhrady ste zvolili zálohovú faktúru. Po jej zaplatení Vám bude na dodaciu adresu zaslaný daňový doklad.

2Pokiaľ nemáte pridelené IČO, nechajte pole prázdne.

Kontaktná osoba:   Spôsob platby:
Meno: *   Platba:3
Telefón: *   Poznámka:
Mobil:      
Fax:        
E-mail: *        

3Platba platobnou kartou je možná na centrále v Bratislave. Vzhľadom na to, že pobočky vo Zvolene a Košiciach nie sú vybavené platobným terminálom na pobočkách je možná platba len v hotovosti

Zmluvné podmienky

Školenia sú organizované podľa Všeobecných obchodných podmienok spoločnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny štandardizovaných kurzov sú platné pre jedného účastníka a sú uvedené bez DPH.

Zmeniť termín kurzu alebo stornovať objednávku je možné najneskôr do 12:00 hod. pracovného dňa, ktorý predchádza pôvodne objednanému termínu školenia.

Ak bude počet prihlásených účastníkov menší ako 2, vyhradzuje si STORMWARE právo presunúť toto školenie na iný termín alebo ho zlúčiť so školením vypísaným na ďalší termín. Všetci prihlásení účastníci budú o prípadných zmenách včas informovaní.

   

Ak máte záujem o niekorý z uvedených typov školení, ale nevyhovuje Vám žiaden ponúkaný termín, napíšte nám o tom na adresu kurzy@stormware.sk.