Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

Vyskúšajte si zadarmo účtovný softvér POHODA Start

Softvér na účtovníctvo môžete používať bez problémov aj zadarmo, a to do vyčerpania povolených limitov. POHODA Start obsahuje všetko, čo jednotlivé varianty programu POHODA, a preto je tiež ideálna na vyskúšanie funkcií ešte pred zakúpením plnej verzie. POHODA Start sa dá stiahnuť jedným kliknutím, ale registráciou získate oveľa viac výhod.
BEZ REGISTRÁCIE
 • 10 záznamov v účtovnom denníku
 • 10 záznamov v peňažnom denníku
 • 10 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 10 záznamov v ostatných agendách
 • 1 účtovná jednotka
 • Časový limit – 3 mesiace od prvej inštalácie ?Program POHODA Start môžete používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do 31. 12. 2024, ak je to skôr ako 3 mesiace od prvej inštalácie).
S REGISTRÁCIOU
 • 200 záznamov v účtovnom denníku
 • 200 záznamov v peňažnom denníku jednoduchého účtovníctva
 • 200 záznamov v agende skladových pohybov
 • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
 • 20 záznamov v adresári
 • 100 záznamov v ostatných agendách
 • 10 použití funkcií pre prácu s údajmi ?Mazanie, dátová komunikácia, homebanking atď.
 • 1 účtovná jednotka
 • Časové obmedzenie – do 31. 12. 2024 ?Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.
 
 
   

Na základe vašej registrácie budete dostávať elektronické spravodaje s užitočnými informáciami o legislatívnych novinkách a aktuálnych ponukách našich produktov a služieb.

Súhlas so zasielaním obchodných oznámení

Program POHODA Start si už stiahlo
133106
užívateľov

Bezplatný variant programu POHODA Start je obľúbený hlavne medzi začínajúcimi podnikateľmi a firmami, ktoré nechcú hneď v začiatkoch investovať do účtovného programu a ktorým stačia povolené počty záznamov. Je tiež skvelý na otestovanie funkcii pred zakúpením plnej verzie (s výnimkou niektorých možností ako napríklad export zostáv, hromadné mazanie záznamov, mazanie účtovných jednotiek ai.) V Start verzii si totiž môžete zvoliť jednotlivé varianty programu a všetky si vyskúšať. Po zakúpení plnej verzie programu neprídete o dáta vytvorené v bezplatnej verzii, ale budete ich môcť jednoducho previesť a pokračovať s nimi v práci bez obmedzení.

4 kroky k pohodovému účtovaniu

Stiahnite si Pohodu

Pohodu Start si zadarmo stiahnete kliknutím na modré tlačidlo vyššie. Bezplatnou registráciou však získate omnoho viac výhod. Stiahnutý súbor otvorte a postupujte podľa sprievodcu.

Dokončite inštaláciu

Spustite nainštalovanú Pohodu. Pokiaľ ste si ju registrovali, kliknite na potvrdzovací odkaz, ktorý vám prišiel na uvedený e‑mail. Vzápätí vám naň zašleme i registračné číslo. ?Pokiaľ e-mail do vašej schránky nedorazil, skontrolujte radšej spamový filter.

Otestujte si funkcie

V Pohode sa rýchlo zorientuje i začiatočník. Využiť môžete tiež bezplatný e-learningový kurz či databázu FAQvideonávodov. POHODA je naviac pretkaná sieťou interaktívnej nápovedy.

Účtujte bez limitov

Chceli by ste v Pohode účtovať naplno a bez limitov? Radi by ste využívali i ďalšie výhody platené verzie? S výberom a nákupom najvhodnejšieho variantu vám radi poradíme. ? Prechádzate na program POHODA z iného účtovného software? V rámci našich individuálnych služieb vám pomôžeme s prevodom údajov a efektívnym nastavením programu. K novému účtovnému programu naviac dostanete zľavu na školenie.

Máme pre vás ešte jedno riešenie na fakturáciu ZADARMO

Okrem programu POHODA Start môžete fakturovať zadarmo aj s aplikáciou mPOHODA, ktorá vám umožní vystavovať doklady aj z mobilu, tabletu alebo počítača. Faktúru tak vytvoríte priamo u zákazníka hneď po vykonanej práci.

Neviete, pre aký program na fakturácia zadarmo sa rozhodnúť? Vyskúšajte obidva. Obidva sú zadarmo a navyše vzájomne spolupracujú, a tak ich môžete používať súčasne. Viac informácii o aplikácii mPOHODA a jej spolupráci s programom POHODA nájdete na webe www.mpohoda.sk.