Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Akcia platí do 31.12. 2020 pri nákupe aplikácie mPOHODA Basic

ÚČTOVNÍCTVO JE
POHODA

Už 25 rokov pre vás vyvíjame
programy, ktoré
robia v účtoch poriadok si môžete najprv vyskúšať sa riadia aktuálnymi zákonmi vás naučíme používať nahradia mravčiu prácu

Aktuality

Aktuality

Jesenná (Moja) POHODA práve vyšla

27. 10. 2020 / Trochu relaxu, viac legislatívy a dávka noviniek. Aj o tom je jesenné číslo časopisu Moja POHODA, ktoré vyšlo pri príležitosti vydania novej verzie účtovného programu POHODA. Najväčšie novinky verzie 12600 sa dozviete nielen z časopisu, ale tiež z videonávodov, ktoré pre vás natočili naši lektori. Pozrite sa na praktické ukážky, ako vykazovať záporné skladové príjmy alebo napríklad ako zadávať opravné položky. Jesenná POHODA vám toho samozrejme prináša omnoho viac, kompletný prehľad noviniek nájdete na webe.
Aktuality

Poradíme vám tiež online

26. 10. 2020 / Vzhľadom k nariadeniu vlády máme až do odvolania pre verejnosť zatvorené a to na všetkých pobočkách. I naďalej ale poskytujeme všetky služby, nezabudnite využívať našu online podporu. Napríklad pri objavovaní noviniek v našich produktoch a osvojovaní si základných funkcií vám pomôžu videonávody alebo naši konzultanti na zákazníckej linke a e-maile. Iný variant, rozšírenie či doplnok k programu s vami radi preberieme na bezplatných online konzultáciách. Pokiaľ vám pritom nevyhovujú vypísané termíny, napíšte nám cez kontaktný formulár a rovno navrhnite termín, ktorý sa vám hodí.
mPohoda varianty

Prémiové funkcie mPohody Pro k verzii Basic zadarmo

01. 09. 2020 / Zakúpili ste si mPohodu Basic v našom predpredaji? Alebo ste ju dostali ako darček pri nákupe nesieťovej verzie programu POHODA, resp. SERVIS 2021? Alebo stále premýšľate, pre ktorú verziu mPohody sa rozhodnúť? Pri príležitosti oficiálneho uvedenia na trh dvoch úplne nových verzií mPohody vám prinášame špeciálnu akciu - až do 31.12.2020 sme všetkým užívateľom mPohody Basic odomkli prémiové funkcie verzie Pro. Ak váhate, ktorá verzia je pre vás tá pravá, máte teraz skvelú príležitosť si tieto nadštandardné funkcie otestovať. Zakúpte si mPohodu Basic v našom e-shope.

FAQ

Je možné pracovať súčasne v dvoch účtovných obdobiach bez vykonania údajovej uzávierky?
viac
Účtujeme sklady spôsobom A. Pri vyskladnení tovaru do výdajky sa na záložke Zaúčtovanie zobrazuje nulová vážená nákupná cena. Prečo?
viac
ĎALŠIE