Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE

ÚČTOVNÍCTVO JE
POHODA

Už 30 rokov pre vás vyvíjame
programy, ktoré
robia v účtoch poriadok si môžete najprv vyskúšať sa riadia aktuálnymi zákonmi vás naučíme používať nahradia mravčiu prácu

Aktuality

Aktuality

Objednajte si odborné školenie pre seba alebo svojich zamestnancov

Ak ste si zakúpili Pohodu alebo mPohodu od STORMWARE neváhajte a využite bohatú ponuku odborných školení Prehľad štandardizovaných školení (stormware.sk) pre začiatočníkov i pokročilých a urýchlite zaškolenie svojich zamestnancov v novom programe k získaniu potrebných znalostí a vedomostí. Ak Vám nevyhovuje školenie na konkrétnu tému a oblasť môžete využiť našu ponuku individuálnych školení Individuálne školenie (stormware.sk), ktoré Vám prispôsobíme na mieru podľa Vašich požadovaných okruhov tém, ktoré by ste chceli prebrať.

Aktuality

Digitalizácia a automatizácia účtovníctva

O digitalizáciu účtovníctva majú firmy čoraz väčší záujem. Na urýchlenie a zjednodušenie prenosu účtovných informácií z dokumentov do programu je možné využiť niektoré z partnerských riešení, ktoré spolupracujú s programom POHODA a ktoré ešte viac rozširujú jeho možnosti pomocou automatizácie a umelej inteligencie.

Na stránkach projektu POHODA plus v kategórii Vyťažovanie dokumentov, tlač a archivácia môžete nájsť riešenia, vďaka ktorým sa POHODA ešte lepšie a presnejšie prispôsobí Vašim potrebám. Ak budete potrebovať niečo vysvetliť alebo prediskutovať, neváhajte a kontaktuje nás na pohodaplus@stormware.sk.

Aktuality

Komunikácia s Pohodou cez API

Súčasná éra digitalizácie nastolila nový štandard fungovania spoločnosti. Za dverami každý deň čaká množstvo príležitostí, ako transformovať svoj biznis a získať tak udržateľnú konkurenčnú výhodu. A pretože fenomén digitalizácie a automatizácie nezastaviteľne preniká aj do oblasti účtovníctva, svoje možnosti neustále posúva vpred i program POHODA, ktorý umožňuje načítanie bankových obratov a export príkazov na úhradu pomocou API komunikácie.

Ako v programe POHODA nastaviť a využívať API komunikáciu pri načítaní bankových obratov a exporte príkazov na úhradu si môžete pozrieť vo videonávode na www.stormware.sk/videonavody.

FAQ

Je možné pracovať súčasne v dvoch účtovných obdobiach bez vykonania údajovej uzávierky?
viac
Účtujeme sklady spôsobom A. Pri vyskladnení tovaru do výdajky sa na záložke Zaúčtovanie zobrazuje nulová vážená nákupná cena. Prečo?
viac
ĎALŠIE