Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii

Aktualizácie k verzii Leto 2019

Update POHODA, rel. 12201

K dispozícii od: 11. 07. 2019
Vzťahuje sa k verzii: POHODA, rel. 12200

Kvôli vyrovnaniu verzií databáz je potrebné stiahnuť a nainštalovať aj novú verziu pre Kasa Offline, rel. 12201. Jedná sa o plnú inštaláciu programu.

V prípade pobočkového spracovania údajov zohrajte všetky balíčky z pobočiek na centrálu a až potom nainštalujte aktualizáciu programu POHODA, release 12201 na centrále i na pobočkách. Na centrále prostredníctvom povelu Súbor/Dátová komunikácia/Pobočkové spracovanie údajov/Odoslanie údajov vygenerujte balíček č. 1 pre každú pobočku. V agende Súbor/Účtovné jednotky založte na pobočkách z balíčka č. 1 novú účtovnú jednotku.

Pre eKasa pokladnice od firmy Elcom bola pridaná podpora online predaja z programu POHODA. Nastavenie vykonáte v agende Hardware vybraním zariadenia eKasa Euro a následne príslušného typu pokladne. Pre správnu funkčnosť je potrebné mať v pokladnici nahranú poslednú aktualizáciu, ktorá podporuje funkciu PC online sale.

Pri aktualizácii programu POHODA sa vykoná inštalácia Elcomm.dll knižnice, ktorá slúži na komunikáciu s pokladňami EURO online.