Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Objednávky > Objednávka: SERVIS 2024

Objednávka služieb SERVIS 2024

Objednať si súbor služieb SERVIS 2024 k svojim programom POHODA môžete v e-shope. Po kliknutí na odkaz budete presmerovaní do časti e-shopu, ktorá vyžaduje prihlásenie do Vášho zákazníckeho profilu.

Zakúpiť SERVIS 2024 prostredníctvom e-shopu je možné iba k produktom vo verziách 2023. Ak si chcete zakúpiť SERVIS k licencii 2022 alebo staršej, kontaktujte obchodné oddelenie STORMWARE na telefónnom čísle +421 2 59 429 911 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese expedicia@stormware.sk, príp. niektorú z pobočiek STORMWARE.

Pre objednanie súboru služieb SERVIS 2024 k doplnku Business Intelligence kontaktujte obchodné oddelenie STORMWARE na telefónnom čísle +421 2 59 429 911 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese expedicia@stormware.sk, príp. niektorú z pobočiek STORMWARE.

Pre zakúpenie súboru služieb SERVIS k systému POHODA a k doplnku Business Intelligence na ďalší rok je potrebné vlastniť SERVIS za rok bezprostredne predchádzajúci. Ak teda vlastníte staršiu licenciu systému POHODA (2022 a staršiu), bude Vám k cenám za SERVIS pre rok 2024 pripočítaný poplatok za aktualizáciu starších verzií vo výške 50 %.

Ak ste si zakúpili plnú verziu programu POHODA pre rok 2024, získavate súbor služieb SERVIS 2024 zadarmo a nemusíte si ho objednávať, a to ani v prípade, že ste nákup uskutočnili v posledných štyroch mesiacoch roka 2023. Ani v ďalších rokoch si so zaistením predplatného nemusíte robiť starosti. Ponuku obdržíte vždy automaticky s dostatočným predstihom.

Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 132389 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: