Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Doplnky k systému POHODA > Certifikované fiškálne tlačiarne a registračné pokladnice

Certifikované fiškálne tlačiarne a registračné pokladnice k systému POHODA

Ekonomicko-informačný systém POHODA podporuje komunikáciu s celým radom certifikovaných fiškálnych tlačiarní a certifikovaných registračných pokladní, doplnením ktorých môžete svoj počítač rozšíriť napríklad na plnohodnotný pokladničný systém. Na trhu existuje veľké množstvo výrobcov a jednotlivých typov zariadení, ktoré je možné v spojení s programom POHODA používať. Aby sme Vám uľahčili rozhodovanie pri ich nákupe, urobili sme výber niektorých vhodných výrobkov za Vás a usporiadali ich do prehľadnej tabuľky.

Spoločnosť STORMWARE nie je predajcom uvedených zariadení. V prípade záujmu je potrebné kontaktovať priamo ich výrobcov, príp. regionálnych predajcov.

Zoznam registrovaných servisných organizácií ERP - certifikovaných partnerov systému POHODA nájdete tu.

Zoznam všetkých registrovaných servisných organizácií ERP nájdete na webovej stránke Daňového riaditeľstva SR.

Názov fiškálnej tlačiarne Agenda predajky Podpora tlače paragónov pri úhrade faktúr Vklad/Výber v pokladni Podpora kombinovanej platby faktúr Podpora terminálového režimu
FT 4000 (Varos)*
A
A
A
A
A
FT EFox*
A
A
A
A
A**
FT Mini EFox*
A
A
A
A
A**
FT Epson Upos FP-T88US M2
A
A
A
A
N
FT Pegas
A
A
A
A
A
FT Wincor-Nixdorf Epson FT-T70
A
A
A
A
A
FT Wincor-Nixdorf Epson FT-T20
A
A
A
A
A
FT BlackCat
A
A
A
A
N
Fiškál S.A. Easy-Pos.2010
A
A
A
A
A
* Podpora úhrady faktúr v cudzej mene
** Tlačový manažér pre fiškálne tlačiarne EFox a Mini Efox je možné stiahnuť z odkazu http://www.stormware.sk/dnload/FiServ.zip

Názov registračnej pokladne Agenda predajky Podpora tlače paragónov
pri úhrade faktúr
Online režim Offline režim
Euro 100T-F 1500 PLU
A
A
A
A
Euro 200TE-F 2400/10000 PLU
A
A
A
A
Euro 200TX-F 2400/10000 PLU
A
A
A
A
Euro 2100TE-F 6500/21500 PLU
A
A
A
A
Euro 2000T-F Alpha 7000 PLU
A
A
A
A
Euro 2000TE-F Alpha 7000 PLU
A
A
A
A
Euro 500T-F Handy 7000 PLU
A
A
A
A
Euro 500TE-F Handy 7000 PLU
A
A
A
A
Euro 500TX-F Handy 7000 PLU
A
A
A
A
Euro 500 FP-F
A
A
A
N
Euro 1000T-F 1000 PLU
N
A
N
A
Euro 1000 T
N
N
N
A
Euro 50 Cash
N
A
N
A
Euro 50 Mini *
A
A
A
A
Euro 50 Smart
N
A
N
A
Euro 50 Medi
A
A
A
A
Euro 150 Flexy
A
A
A
A
Euro 150 Flexy Plus
A
A A A
Pozn.: Pri všetkých registračných pokladniach Euro sa Vklady/Výbery v pokladni definujú tlačidlami priamo na registračných pokladniach. RP nepodporujú uvedené funkcie cez PC.
* V prípade registračnej pokladne Euro 50 Mini je podpora agendy Predajky až po preflashovaní firmware.

V prípade terminálového režimu s pripojením fiškálneho zariadenia (fiškálnej tlačiarne alebo pokladnice) pomocou sériového rozhrania (tzv. COM portu) je vo verzii operačného systému Microsoft Windows Server 2008 R2 (a vyššie) výrazne spomalená komunikácia s fiškálnym zariadením spôsobená výrobcom operačného systému.

Údaje uvedené v tabuľke sú použité priamo z programu POHODA, rel. 11201.8 (08. 01. 2016).
Pre aktuálnosť údajov odporúčame kontaktovať technickú hotline.

Popis Online a Offline režimu pri RP:

Pri online režime sa RP správa ako paragónová tlačiareň a slúži priamo na tlač blokov. Pri tomto režime musí byť RP zapnutá a pripojená priamo k PC.
Pri offline režime sa urobí export skladových kariet do RP z programu POHODA. Predaj sa vykonáva bez PC priamo na RP prostredníctvom PLU kódov. Po ukončení predaja sa vykoná import vystavených dokladov z RP do programu POHODA. Na základe tohto importu program POHODA vytvorí výdajku s položkami predaného tovaru.

Odporúčania pre cenotvorbu v programe POHODA pri hotovostnom predaji prostredníctvom pokladne EURO online.


VAROS TRADE, s. r. o., Banská Bystrica
ELCOM, s. r. o., Prešov
UPOS SYSTEM SLOVAKIA, s. r. o, Čadca
WINCOR NIXDORF, s. r. o. (Slovensko)
AXIS, spol. s r. o., Lučenec

VAROS TRADE, s. r. o., Banská Bystrica

Primárnou činnosťou spoločnosti VAROS TRADE, s. r. o. je vývoj a výroba fiskálnych modulov a následná podpora pri ich integrácii do pokladničných systémov. Fiskálne riešenia tejto spoločnosti sú nasadzované v exponovaných prevádzkach s množstvom vystavených pokladničných dokladov denne, ako sú napríklad benzínové pumpy, veľké obchodné centrá, potravinové reťazce, reštaurácie, lekárne, kiná, plavárne, aquaparky a iné.

FT 4000:
Výhody riešenia predaja cez fiskálnu tlačiareň FT4000: rýchla a tichá tlač dokladov; možnosť tlače grafického loga; možnosť tlače na úzku 57 mm aj širokú 80 mm pásku; zálohovanie fiskálnych údajov na disk, USB kľúč, DVD, CD; možnosť tlače a prezerania kontrolnej pásky; možnosť prezerania archivovaných pások na PC bez nutnosti pripojenia FT4000; možnosť výberu - malého alebo veľkého zákazníckeho displeja; telefonická aj servisná podpora a jednoduchá integrácia pod existujúcu tlačiareň.

Viac informácií o produktoch spoločnosti Varos nájdete na webovej stránke www.varos.sk.


ELCOM, s. r. o., Prešov

Spoločnosť ELCOM, s. r. o. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom registračných pokladníc, POS systémov a profesionálnych displejov a klávesníc. Svojim zákazníkom ponúka aj celý sortiment pokladničného príslušenstva renomovaných značiek, programové vybavenie a kompletné zariadenie predajní za výhodné ceny.

Euro-100:
Medzi najčastejšie požiadavky malých a stredných obchodníkov a zvlášť začínajúcich obchodníkov patrí jednoduchosť obsluhy spojená s eleganciou a praktickosťou. Euro-100 prichádza s vyšším výkonom, dobrými možnosťami pripojenia a jedinečnými riešeniami, ktoré šetria Váš čas a peniaze. Vynikajúci štandard môžete navyše rozšíriť aj o ďalšie možnosti pripojenia, ktoré plánujete využívať. Táto registračná pokladnica podporuje externé zariadenie JODO na sťahovanie elektronického žurnálu.

Stručný prehľad o produktoch Elcom podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch Elcom nájdete na webovej stránke www.elcom.eu.


Euro-200:
Fiskálna registračná pokladnica Euro-200 jednoduchá na obsluhu pre začínajúcich, ale výkonná pre zbehlých obchodníkov Vám ponúka široké možnosti pripojenia externých zariadení. Pokladnica Euro-200 svojimi vlastnosťami šetrí náklady na prevádzku a Váš čas, preto je vhodná pre obchodníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie a myslia na svoju budúcnosť. Táto registračná pokladnica podporuje externé zariadenie JODO na sťahovanie elektronického žurnálu.

Stručný prehľad o produktoch Elcom podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch Elcom nájdete na webovej stránke www.elcom.eu.


Euro-500 Handy:
Fiskálna pokladnica Euro-500 Handy už v štandardnej výbave ponúka výborné technické vybavenie a široké možnosti pripojenia externých zariadení. Jej prednosťami sú kompaktné rozmery a moderný dizajn. Pre lepšie zladenie s Vašou prevádzkou, je v ponuke táto obľúbená pokladnica v dvoch farebných vyhotoveniach. Táto registračná pokladnica podporuje externé zariadenie JODO na sťahovanie elektronického žurnálu.

Stručný prehľad o produktoch Elcom podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch Elcom nájdete na webovej stránke www.elcom.eu.


Euro-2000 Alpha:
Pokladnica Euro-2000 Alpha patrí k veľmi populárnym pokladniciam pre malé a stredne veľké obchodné prevádzky. Ponúka vysoký užívateľský komfort v spojitosti so širokou ponukou podporných aplikácií a možnosťami pripojenia externých zariadení. Táto registračná pokladnica podporuje externé zariadenie JODO na sťahovanie elektronického žurnálu.

Stručný prehľad o produktoch Elcom podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch Elcom nájdete na webovej stránke www.elcom.eu.


Fiskálne tlačiarne EFox:
V ponuke spoločnosti ELCOM nájdete širokú škálu spoľahlivých fiskálnych tlačiarní renomovaných značiek Elcom, Epson a Bixolon s obchodným názvom EFox (Elcom Fiscal box), ktoré boli úspešne certifikované v súlade so zákonom č. 289/2008 Z. z. Vyberať si môžete z modelov s termotlačiarňou alebo ihličkovou tlačiarňou.

Stručný prehľad o produktoch Elcom podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Tlačový manažér pre fiškálne tlačiarne EFox a Mini Efox je možné stiahnuť z odkazu http://www.stormware.sk/dnload/FiServ.zip

Viac informácií o produktoch Elcom nájdete na webovej stránke www.elcom.eu.UPOS SYSTEM SLOVAKIA, s. r. o, Čadca

Fiškálna tlačiareň Epson FP-T88US M2:
Rýchla a spoľahlivá termo tlačiareň, vhodná všade tam, kde je kladený dôraz na rýchlu tlač a tichý chod s jednoduchou obsluhou. Je aj silným marketingovým nástrojom. Tlačiareň dokáže tlačiť grafické logo i čiarové kódy (vhodné pre tlač zľavových kupónov, vernostných bonusov, nefiškálnych dokladov a pod.)
Stručný prehľad o produktoch spoločnosti UPOS podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch spoločnosti UPOS nájdete na webovej stránke www.upos.com.pl.

 

WINCOR NIXDORF, s. r. o. (Slovensko)

Spoločnosť WINCOR NIXDORF je výrobca profesionálnych pokladničných systémov a radí sa na popredné pozíce v dodávkách týchto systémov vo svete a na prvé miesto v Európe a v SR. Svojim zákazníkom ponúka široké portfólio produktov a riešení pre všetky segmenty peňažného trhu – hypermarkety, diskontné reťazce, obchodné domy, hotely, reštaurácie, veľkoobchody, maloobchody, čerpacie stanice a lotérie. Zabezpečuje dodávky najmodernejšieho pokladničného hardwaru a komplexných softwarových riešení pripravených na mieru zákazníkom. Zároveň ponúka optimalizované, štandardné, jednoducho prispôsobiteľné riešenia pre malých podnikateľov za zaujímavé ceny.

Na inicializáciu FT WINCOR NIXDORF si môžete spustiť tento inštalačný súbor Opos driver.

FT WINCOR NIXDORF EPSON FT-T70:
Unikátny desing, jednoduchý servis. Prvá POS tlačiareň s ovládacími prvkami umiestnenými na prednej strane. Je špeciálne navrhnutá pre retail a pohostinstvá. Má jednoduché zakladanie papiera z prednej strany, automatickú rezačku a ľahko odstrániteľný kryt pre prístup operátora.

Stručný prehľad o produktoch spoločnosti Wincor Nixdorf podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch spoločnosti Wincor Nixdorf nájdete na webovej stránke www.fiskalne-tlaciarne-epson.sk.


FT WINCOR NIXDORF EPSON FT-T20 FMSK:
Najlacnejšia tlačiareň na slovenskom trhu zachováva všetky výhody kvalitných fiškálnych tlačiarní EPSON, ako sú vysoká spoľahlivosť, rýchla tlač, jednoduchá obsluha. Variabilné ukladanie elektronického žurnálu na mikro SD kartu alebo do PC, tlač kupónov, čiarových kódov sú ďalšie prednosti tejto fiškálnej tlačiarne. Energeticky úsporná tlačiareň FT-T20 FMSK je ponúkaná buď s externým VFD displejom 860, s kompaktnejším displejom EPSON DM-110 alebo s jednoriadkovým integrovaným displejom.

Stručný prehľad o produktoch spoločnosti Wincor Nixdorf podporovaných programom POHODA si môžete vo formáte PDF stiahnuť tu.

Viac informácií o produktoch spoločnosti Wincor Nixdorf nájdete na webovej stránke www.fiskalne-tlaciarne-epson.sk.


AXIS, spol. s r. o., Lučenec

FT BlackCat Bixolon SRP-350F:
Vysokorýchlostná fiškálna tlačiareň. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a má automatický orez účtenky. Vhodná pre obchodné prevádzky všetkého druhu, reštauračné a pohostinské zariadenia.
 
 
Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 73464 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: