Využívame cookies pre zabezpečenie jednoduchšieho používania našich webových stránok. Pokračovaním v prehliadaní webu predpokladáme, že s tým súhlasíte. Rozumiem Viac informácii

eKasa - informácie pre výrobcov


Spoločnosť STORMWARE s.r.o. vytvorila a integrovala komunikačné rozhranie programu POHODA s jednoduchou možnosťou napojenia na online registračné pokladnice. Zaintegrovaním tohto komunikačného rozhrania do vášho ORP riešenia získate veľkú skupinu potencionálnych zákazníkov používajúcich program POHODA na predaj a fakturáciu bez nutnosti čakania na integráciu natívneho protokolu do programu POHODA.

Partnerom, ktorí sa rozhodnú pre integráciu, poskytujeme bezplatne program POHODA na testovacie účely počas celej doby a plnú podporu produktu POHODA, pomoc pri integrácii komunikačného rozhrania a prezentáciu partnerského riešenia na našich webových stránkach.

Na získanie testovacej verzie programu POHODA na účely vývoja vlastného riešenia a jeho podpory nás prosím kontaktujte ekasa@stormware.sk.

Výhody integrácie komunikačného rozhrania

Rozšírenie okruhu potencionálnych zákazníkov, ktorí používajú ekonomický a informačný systém POHODA a cez tento systém vedú kompletné skladové hospodárstvo, účtovníctvo a ostatné firemné procesy. Zákazníci sa rozhodujú o kúpe konkrétneho ORP na základe toho, aký ORP podporuje ich informačný systém. Takto môžete výrazne ovplyvniť ich rozhodnutie.
Jednoduchá integrácia vstupného (request) a výstupného (response) XML súboru z programu POHODA.
Štruktúra XML súborov má z veľkej časti podobnú štruktúru ako rozhranie eKasa finančnej správy, takže je ľahko implementovateľná.
Sami sa rozhodnete, ktoré príkazy budete podporovať.

Popis komunikačného rozhrania

  • Program POHODA do vybraného adresára vytvorí XML vstupný súbor (Požiadavka, Request) v štruktúre podobnej integračnému rozhraniu systému eKasa.
  • Vaše riešenie (napr. tlačový manažér) spracuje tento XML vstupný súbor a pošle naspäť pre program POHODA XML výstupný súbor (Odpoveď, Response) v predpísanej štruktúre XML.

XSD definícia XML štruktúry

Na stiahnutie:

XSD Schéma na stiahnutie

História zmien

Popis histórie zmien integračného rozhrania
Verzia dokumentu
Dátum zmeny
Popis zmeny
1.0
06.03.2019
Vytvorenie prvej verzie dokumentu