Využite nový Účet POHODA pre bezpečnejšie a pohodlnejšie jednotné prihlasovanie k službám a aplikáciam STORMWARE
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Odborné školenia > Zľava na školenie k novému programu

Zľava na školenie k novému programu

Ak si v tomto období zakúpite základnú licenciu systému POHODA, získate od nás malú pozornosť v podobe poukážky na zľavu 10 € bez DPH z ceny našich školení. Je iba na Vás, na ktorý z našich kurzov zľavu využijete.

Zľava na školenie k novému programu

Poukážku na zľavu nájdete priloženú k daňovému dokladu. Na každej poukážke je vytlačený zľavový kód.

Ako objednať školenie so zľavou?

Postup pre využitie zľavy na školenie je naozaj veľmi jednoduchý. Najskôr si z našej ponuky kurzov vyberte potrebné školenie. Pomôcť Vám môže vstupný test, ktorý Vám uľahčí výber vhodnej kategórie kurzov na základe Vašich doterajších znalostí. V prehľade termínov si zvoľte dátum a druh školenia, ktoré chcete absolvovať.

Na druhej strane online objednávky (pri rekapitulácii) nezabudnite vyplniť zľavový kód, ktorý jednoducho opíšete zo svojej poukážky. Na základe vyplneného kódu bude výsledná cena objednaného školenia o 10 € bez DPH znížená.

V prípade, že máte k dispozícii viac poukážok na zľavu, môžete ich v objednávke uplatniť pre školenie viacerých účastníkov alebo si so zľavou objednať rôzne kurzy.

Pravidlá pre uplatňovanie poukážok

1. Zľavu je možné uplatniť po dobu 3 mesiacov od dátumu vystavenia poukážky.

2. Zľava sa vzťahuje len na štandardizované školenia vypísané spoločnosťou STORMWARE s. r. o. na www.stormware.sk/objednavka/skoleni. Zľavu je možné uplatniť len pri objednaní školenia elektronickou cestou.

3. V prípade, že bude objednané školenie spoločnosťou STORMWARE s. r. o. zrušené, je možné požadované školenie absolvovať v niektorom z ďalších termínov vypísaných na www.stormware.sk/objednavka/skoleni.

4. Poukážky na zľavu nie je možné sčítavať. Pre objedanie školenia je možné uplatniť viac poukážok pre adekvátny počet účastníkov jedného školenia alebo zvoliť niekoľko rôznych typov školení. Každý účastník školenia môže uplatniť len jednu poukážku na jeden typ školenia.

5. Zľava sa automaticky uplatní pri spracovaní objednávky, nie je možné ju využiť opakovane, napr. z dôvodu nedostavenia sa na zvolený termín školenia.


Kategórie školení

Vyberte si vhodnú kategóriu kurzu podľa svojich znalostí alebo skúseností

Vstupný test

Test Vám pomôže zvoliť si kategóriu kurzu, ktorá pre Vás bude najvýhodnejšia

Modelové vzdelávacie plány

Pripravili sme pre Vás modelové vzdelávacie plány pre typové pozície vo firme


Stiahnutie programu POHODA Start
  • 500 záznamov v účtovnom denníku
  • 200 záznamov v peňažnom denníku v jednoduchom účtovníctve
  • 200 záznamov v agende skladových pohybov
  • 10 záznamov v agendách majetku a miezd
  • 100 záznamov v ostatných agendách
  • 20 použití funkcií pre prácu s údajmi

Meno a priezvisko:*
IČO:
Firma:
Ulica:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odoslať a stiahnuť

Program POHODA Start
si už stiahlo 129235 užívateľov


POHODA Start má po registrácii časové obmedzenie do konca aktuálneho kalendárneho roka. Po uplynutí tohto obdobia bude možné nainštalovať novú verziu a pokračovať v bezplatnom používaní v ďalšom roku.

Akonáhle dôjde k prekročeniu limitu voľných záznamov alebo uplynie časové obmedzenie, budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

POHODA Start má bez registrácie limit 200 voľných záznamov v účtovnom denníku, resp. v peňažnom denníku a je možné ju používať 3 mesiace od prvej inštalácie na počítač (alebo do konca aktuálneho roka, ak je skôr ako o 3 mesiace od prvej inštalácie). Ak si prajete tieto začiatočné limity zvýšiť, zvoľte si stiahnutie s registráciou na záložke A v tomto okne. Registráciu je možné uskutočniť i neskôr priamo z programu POHODA Start.

Po vyčerpaní limitu budú tlačové zostavy označené slovom NEPLATNÉ.

Ak si neskôr kúpite plnú verziu programu POHODA, budete do nej môcť previesť všetky údaje vytvorené v programe POHODA Start a pokračovať s nimi ďalej bez obmedzení.

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Na e-mail uvedený vo formulári obdržíte registračné číslo.

Nainštalujte program POHODA Start do svojho počítača. Pri spustení programu stlačte tlačidlo Registrácia. V sprievodcovi vyberte možnosť Zadať registračné číslo programu POHODA Start a na ďalšej strane vyplňte zaslané registračné číslo.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť

Ďakujeme, že ste si vybrali POHODU Start.

Ak sťahovanie nezačne do 15 sekúnd, kliknite na tlačidlo Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: