Stredná firma

Skip Navigation LinksSTORMWARE > Stredná firma

Transparentné a detailné skladové hospodárstvo

Skladové agendy v systéme POHODA bez problémov využijete pre ľubovoľný počet skladov. Či už potrebujete účtovať spôsobom A či B, POHODA umožňuje oba. Podporuje taktiež záruky, šarže, výrobné čísla, čiarové kódy atď.
viac

Pre stredné firmy odporúčame rad

 
Viac informácií Kúpiť

Prístupové práva - Vaše údaje v bezpečí

Zabezpečiť systém proti strate a poškodeniu citlivých a dôležitých firemných, obchodných alebo mzdových údajov je prioritou každej firmy. Systém POHODA je pripravený vyhovieť skutočne vysokým nárokom na ochranu údajov, zvlášť v sieťovej prevádzke programu, rovnako ako ponúka rozsiahle možnosti definícia prístupových práv jednotlivým užívateľom.
viac

Účtujte v pohode

Ekonomický systém POHODA umožňuje spracovanie účtovníctva podnikateľským subjektom, či už zamestnávajú malý kolektív zamestnancov alebo riešia denne desiatky či stovky operácií. K dispozícii máte všetky povinné účtovné knihy. Pre vašu prácu je pripravená škála funkcií, ktoré vedenie účtovníctva maximálne automatizujú a zrýchlia.
viac

Tlačové zostavy - keď Vám len obyčajný prehľad nestačí

Všetky záznamy (doklady, adresy), ktoré v priebehu svojej práce v ekonomickom systéme POHODA zapisujete, si môžete súhrnne vytlačiť. Týmto prehľadným výstupom hovoríme Tlačové zostavy. V programe POHODA ich nájdete prakticky v každej agende a v mnohých prípadoch sú pripravené v rôznych variantoch.
viac

Profesionálna správa obchodných kontaktov

Jadrom podnikateľskej činnosti je prehľadná a efektívna správa všetkých obchodných kontaktov i súvisiacich dokumentov. Mať i tisíce dôležitých údajov o svojich obchodných partneroch komplexne na jednom mieste je neodlučiteľnou zložkou kvalitného a profesionálneho podnikania. Prepracovaný adresár systému POHODA predstavuje zďaleka viac než len zoznam adries a telefónov.
viac
 

Mzdy a personalistika ruka v ruke

Mzdová evidencia systému POHODA umožňuje spracovanie miezd pre ľubovoľný počet zamestnancov. Ku každému zamestnancovi môžete priradiť údaje - napríklad zľavy na dani, spôsoby zdanenia, pravidelné zrážky. Zaúčtovanie miezd prebieha automaticky. POHODA na vaše prianie vytvorí všetky doklady či príkazy k úhradám. Pri správnom nastavení práv môžete zaistiť, aby sa mzdové záznamy nezobrazovali nepovolaným užívateľom.
viac

Vyskúšajte bezplatný variant programu POHODA

Vystaviť faktúru a odoslať objednávku je možné ľahko v priebehu chvíle

Stiahnuť
 

Ďalšie vlastnosti programu