Veľká firma

Skip Navigation LinksSTORMWARE > Veľká firma

Mzdy a personalistika pre neobmedzený počet zamestnancov

Mzdové agendy systému POHODA sú riešené tak, aby vyhovovali naozaj vysokým požiadavkám firmy. Ku každému zamestnancovi môžete priradiť veľké množstvo individuálnych záznamov. Zaúčtovanie miezd za Vás program rieši sám a podľa zadaných požiadaviek taktiež automaticky vytvorí potrebné doklady alebo bankové príkazy.
viac

Pre veľké firmy odporúčame rad

Viac informácií Kúpiť
 

Efektívne vedenie skladov

V ekonomickom systéme POHODA môžete viesť a účtovať ľubovolné množstvo skladov, rovnako tak si môžete vybrať, či ich budete účtovať spôsobom A alebo B. Prepracovaný systém skladových agend vám umožní prácu s čiarovými kódmi, automatické a rýchle vytváranie dokladov. Vďaka všetkým nadštandardným funkciám a celkovému previazaniu agend máte po ruke vždy len aktuálne údaje.
viac

Zabezpečte svoje údaje

Úroveň zabezpečenia a možnosti definície prístupových práv závisí na zvolenom rade systému POHODA. Zvlášť v okamihu, kedy v programe pracuje po sieti väčší počet užívateľov, venujte zvýšenú pozornosť zabezpečeniu proti zneužitiu alebo strate cenných údajov. Škálu nadštandardných možností sme pripravili do informačného systému POHODA E1, kde môžete napríklad definovať práva i pre jednotlivé číselné rady dokladov. "Nepovolaným" je tak vstup skutočne zakázaný.
viac

Kontakty, dokumenty a komunikácia na jednom mieste

Mať prehľadne usporiadaný adresár všetkých kontaktov je pri podnikaní nevyhnutnosťou. Prepracovaný adresár v systéme POHODA vám okrem zápisu a úprav záznamov poskytuje i dokonalú previazanosť s dokumentmi, ktoré sa vzťahujú ku konkrétnemu obchodnému partnerovi. Priamo z prostredia adresára môžete rýchlo komunikovať pomocou e-mailu alebo telefónu. Všetky údaje kedykoľvek rýchlo vyhľadáte, bez toho aby ste museli prepínať medzi jednotlivými agendami.
viac

Profesionálne tlačové zostavy nie sú bonusom, ale štandardom

Všetky záznamy (doklady, adresy), ktoré v priebehu svojej práce v ekonomickom systéme POHODA zapisujete, si môžete súhrnne vytlačiť. Týmto prehľadným výstupom hovoríme Tlačové zostavy. V programe POHODA ich nájdete prakticky v každej agende a v mnohých prípadoch sú pripravené v rôznych variantoch.
viac
 

Šetrite čas vďaka funkciám Homebanking

Homebanking je v podnikaní synonymom rýchlosti, pohodlia a efektivity. Sada funkcií pre internetové bankovníctvo, ktorú vám prináša účtovný program POHODA, umožňuje vytvárať a spracovávať všetky súbory a dokumenty určené na prenos údajov medzi vami a bankou. I výpisy z účtov zľahka zvládnete, bez zdĺhavých dodatočných zápisov, pretože väčšinu súvisiacich činností za vás program urobí automaticky.
viac

Vyskúšajte bezplatný variant programu POHODA

Vystaviť faktúru a odoslať objednávku je možné ľahko v priebehu chvíle

Stiahnuť
 

Ďalšie vlastnosti programu