Novinky o mobilnej aplikácii

Pravidelná dávka tipov a návodov, ako najlepšie využiť aplikáciu mPOHODA z dielne STORMWARE. Dozviete sa aj o vylepšeniach, ktoré pre vás plánujeme v budúcnosti.

Storno predajky a vytvorenie opravného dokladu v mPOHODE

STORMWARE s.r.o. / 29. 11. 2022
Potrebujete na vystavenej faktúre, alebo na predajke spätne upraviť nejakú nezrovnalosť? V novej verzii mPOHODA 11.0 máte možnosť vystaviť opravný doklad (dobropis, alebo ťarchopis), resp. stornovať predajku.

Zaokrúhlenie platieb v hotovosti na 5 centov od 1. júla 2022

STORMWARE s.r.o. / 28. 06. 2022
Od 1. júla 2022 nadobúda účinnosť novela zákona o cenách, podľa ktorej sa platby prijaté v hotovosti musia zaokrúhľovať na 5 centov. Cieľom tejto legislatívnej úpravy je obmedzenie používania 1 a 2 centových mincí.

Výdajky a ďalšie novinky v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 14. 02. 2020
Každý, kto vedie sklady, určite potvrdí, že je občas potrebné vyskladniť zásoby i bez priamej väzby na fakturáciu. A práve pre tieto účely sme do aplikácie mPOHODA pridali novú agendu Výdajky.

Číselné rady v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 26. 04. 2019
Určite sami dobre viete, že správne nastavenie číselných radov môže často uľahčiť prácu, napríklad pri spätnom vyhľadávaní dokladov. Prinášame vám krátke zhrnutie, ako je to s číselnými radmi aplikácie mPOHODA.

QR platba a faktúra

Lukáš Mužátko / 18. 01. 2019
Štvorček, ktorý vyzerá ako nepodarené bludisko. To je novodobý prostriedok, ako do malého priestoru zakódovať oveľa väčšie množstvo údajov. QR kód má veľa využití – jeho prečítaním sa rýchlo dostanete na webovú prezentáciu, uložíte si kontakty z vizitky do telefónu alebo pomocou neho zaplatíte faktúru.

Fakturácia za behu

Lukáš Mužátko / 30. 11. 2017
S aplikáciou mPOHODA Bára predtým pracovala len minimálne, a tak pre nás bola ideálny adept na testovanie. Vybavili sme ju telefónom s mobilnou aplikáciou, ktorú sme už vopred synchronizovali s účtovným programom POHODA.“

Vyskúšajte nové funkcie: predajné ceny a odložené predajky

Lukáš Mužátko / 01. 06. 2017
Všetky komfortné nastavenia predajných cien, ako ich poznáte z programu POHODA si teraz môžete preniesť do svojej mobilnej aplikácie. Stačí mať predajné ceny v programe POHODA nastavené a spustiť synchronizáciu s novou verziou aplikácie mPOHODA.

Nové číselné rady na vaše prianie

Lukáš Mužátko / 24. 10. 2016
Keď sme na začiatku navrhovali aplikáciu mPOHODA a jej číselné rady, dbali sme na jednoduchosť nastavenia a predovšetkým na to, aby nevznikali doklady s duplicitnými číslami.

Vitajte na blogu o aplikácii mPOHODA

STORMWARE s.r.o. / 19. 10. 2016
mPOHODA dopĺňa funkčnosť ES POHODA. Umožňuje totiž vytvárať doklady kdekoľvek. Teraz je možné mPOHODU využívať nielen cez webový prehliadač, ale aj ako mobilnú aplikáciu. Tá je dostupná pre telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS.