Novinky o mobilnej aplikácii

Pravidelná dávka tipov a návodov, ako najlepšie využiť aplikáciu mPOHODA z dielne STORMWARE. Dozviete sa aj o vylepšeniach, ktoré pre vás plánujeme v budúcnosti.

Storno predajky a vytvorenie opravného dokladu v mPOHODE

STORMWARE s.r.o. / 29. 11. 2022
Potrebujete na vystavenej faktúre, alebo na predajke spätne upraviť nejakú nezrovnalosť? V novej verzii mPOHODA 11.0 máte možnosť vystaviť opravný doklad (dobropis, alebo ťarchopis), resp. stornovať predajku.

Zaokrúhlenie platieb v hotovosti na 5 centov od 1. júla 2022

STORMWARE s.r.o. / 28. 06. 2022
Od 1. júla 2022 nadobúda účinnosť novela zákona o cenách, podľa ktorej sa platby prijaté v hotovosti musia zaokrúhľovať na 5 centov. Cieľom tejto legislatívnej úpravy je obmedzenie používania 1 a 2 centových mincí.

mPOHODA sa rozrástla o novú agendu Ponuky

Lada Kudrnová / 21. 12. 2021
Potrebujete pre svojho zákazníka pripraviť predbežnú cenovú kalkuláciu? S aplikáciou mPOHODA to nie je žiadny problém – po novom totiž môžete vystavovať a evidovať cenové ponuky priamo v aplikácii a zákazníkovi ich odovzdať priamo napríklad pri osobnom jednaní, na ktorom vás o ne požiadal.

Zoznámte sa s aplikáciami #2: bezplatný online kurz

STORMWARE s.r.o. / 17. 03. 2021
Či už s našou aplikáciou mPOHODA iba začínate, alebo s ňou pracujete už dlhšiu dobu, kuknite sa na náš online kurz, ktorý obvykle školíme iba na pobočkách a ktorý sme pre vás natočili online.

Číslovanie faktúr: Ako zaistiť postupnosť číselných radov?

STORMWARE s.r.o. / 11. 03. 2021
Číselné označenie je povinnou súčasťou fakturácie, resp. daňových dokladov.. Ako ale pri číslovaní faktúr správne postupovať, ako by malo číslo faktúry vyzerať a akých chýb sa vyvarovať?

Zoznámte sa s aplikáciami #1: e-learning mPOHODA pre začiatočníkov

STORMWARE s.r.o. / 03. 03. 2021
Aplikácia mPOHODA uľahčuje predaj a fakturáciu množstvu podnikateľov. Jej používanie nie je žiadna veda, o čom sa môžete presvedčiť v našom e-learningovom kurze. V ôsmych videách si krok po kroku prejdeme celý proces registrácie, založenia firmy, nastavenia číselného rádu a vystavením faktúry.

Nastavte si v mPohode východiskovú agendu a  predajnú cenu

Lukáš Mužátko / 22. 02. 2021
Pri fakturácií a predaji v teréne je potrebné, aby všetko išlo ako po masle. V novej verzii mPohody 8.5 si preto jednoducho zvolíte východiskovú agendu, ktorá sa zobrazí ihneď po prihlásení do aplikácie na mobile či webe, a tiež východiskovú predajnú cenu pre nové zakladané doklady.

Užitočné funkcie pre účtovníčky

Lukáš Mužátko / 15. 02. 2021
Neustálé zháňanie a prepisovanie dokladov od klientov býva pre účtovníčky beh na dlhé trate. S aplikáciou mPOHODA však tieto starosti môžete hodiť za hlavu. O dokladoch svojich klientov budete mať perfektný prehľad a vďaka rôznym funkčným vychytávkam naviac ušetríte množstvo času.

Vyskladňovanie do mínusu podľa jednotlivých skladov

Lukáš Mužátko / 05. 01. 2021
V prevádzke so skladom sa bežne stáva, že potrebujete vyskladniť i tie zásoby, ktoré zrovna nemáte na sklade evidované. V aplikácii mPOHODA už nejakú dobu vyskladňovať do mínusu môžete, po novom sa ale spoločne so synchronizáciou prenáša i individuálne nastavenie pre každý sklad zvlášť.

Jesenné novinky v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 11. 11. 2020
Do Vianoc síce zostáva ešte pár týždňno, ale naša mobilná aplikácia mPOHODA vám nadeľuje už teraz. V jej novej jesennej verzii tak objavíte plno užitočných vychytávok.

Hromadné odosielanie upomienok k vydaným faktúram v omeškaní

Lukáš Mužátko / 15. 10. 2020
Asi každý podnikateľ sa čas od času stretne s tým, že mu odberateľ nezaplatí včas. Neostane mu tak väčšinou nič iného, než zaslať dlžníkovi upomienku. A práve to mPOHODA umožňuje od verzie 7.0. S verziou 8.0 ide upomienky odosielať aj hromadne.

Naplánujte si budúcu fakturáciu v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 24. 09. 2020
Niektoré faktúry, napríklad za nájom či prenájom, sa vystavujú stále dokola, a to zaberá zbytočne veľa času. Určite tak oceníte, že v aplikácií mPOHODA si od verzie 7.0 môžete nanovo nastaviť automatickú fakturáciu a pustiť tak z hlavy všetky pravidelne sa opakujúce faktúry.

Vytvárajte formy úhrad priamo v aplikácií mPOHODA

Lukáš Mužátko / 22. 06. 2020
Už 5 rokov je aplikácia mPOHODA vaším spoľahlivým pomocníkom a za tu dobu sa z jednoduchého doplnku k programu POHODA stal plnohodnotný produkt. Vo verzií 6.1 preto určite uvítate možnosť zápisu novej formy úhrady priamo v aplikácií mPOHODA.

Rozšírenie agendy Predajky a ďalšie vylepšenia v aplikácií mPOHODA

Lukáš Mužátko / 17. 02. 2020
Pri vylepšovaní našich aplikácií dbáme na ich užívateľskú prívetivosť a snažíme sa, aby pre Vás boli v praxi skutočnými pomocníkmi. A preto teraz môžete v aplikácií mPOHODA zaznamenávať vklady a výbery do pokladne.

Výdajky a ďalšie novinky v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 14. 02. 2020
Každý, kto vedie sklady, určite potvrdí, že je občas potrebné vyskladniť zásoby i bez priamej väzby na fakturáciu. A práve pre tieto účely sme do aplikácie mPOHODA pridali novú agendu Výdajky.

Obmedzenie prístupu do skladov

Lukáš Mužátko / 27. 06. 2019
Je samozrejmé, že nie každý môže mať prístup ku všetkým dátam. A tak Vám po možnosti nastaviť obmedzenie náhľadu do dokladov prinášame aj novú funkciu, vďaka ktorej vyhradíte každému užívateľovi vlastný sklad.

Vystavovanie dokladov v cudzej mene

Lukáš Mužátko / 14. 06. 2019
V aplikácii mPOHODA pokračujeme v plnení prianí vás užívateľov. Po objednávkach prichádza na rad ďalšia funkcia, o ktorú ste často žiadali, a to možnosť vystavovať doklady v cudzej mene.

Číselné rady v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 26. 04. 2019
Určite sami dobre viete, že správne nastavenie číselných radov môže často uľahčiť prácu, napríklad pri spätnom vyhľadávaní dokladov. Prinášame vám krátke zhrnutie, ako je to s číselnými radmi aplikácie mPOHODA.

QR platba a faktúra

Lukáš Mužátko / 18. 01. 2019
Štvorček, ktorý vyzerá ako nepodarené bludisko. To je novodobý prostriedok, ako do malého priestoru zakódovať oveľa väčšie množstvo údajov. QR kód má veľa využití – jeho prečítaním sa rýchlo dostanete na webovú prezentáciu, uložíte si kontakty z vizitky do telefónu alebo pomocou neho zaplatíte faktúru.

Obmedzenie nahliadať do dokladov

Lukáš Mužátko / 15. 01. 2019
Ako firma rastie, treba prácu rozdeliť medzi viacero ľudí. mPOHODA od začiatku umožňuje vzájomnú spoluprácu viacerých užívateľov. Nie vždy však chceme, aby si všetci používatelia mohli pozerať „cez prsty“.

Vyskúšajte objednávky v aplikácii mPOHODA

Lukáš Mužátko / 05. 10. 2018
Nie vždy chcete vy alebo váš zákazník rovno vystaviť faktúru, obvykle najskôr spíšete objednávku. Určite vás potešíme, že tú teraz vystavíte aj priamo v aplikácii mPOHODA.

Zjednodušili sme prácu so skladovými zásobami

Lukáš Mužátko / 12. 09. 2018
Vypočuli sme Vaše priania a zefektívnili sme prácu so skladovými zásobami, a to vďaka evidencii stavu zásob. Po novom tiež môžete pracovať so súpravami a kompletmi.

Fakturácia za behu

Lukáš Mužátko / 30. 11. 2017
S aplikáciou mPOHODA Bára predtým pracovala len minimálne, a tak pre nás bola ideálny adept na testovanie. Vybavili sme ju telefónom s mobilnou aplikáciou, ktorú sme už vopred synchronizovali s účtovným programom POHODA.“

Vyskúšajte nové funkcie: predajné ceny a odložené predajky

Lukáš Mužátko / 01. 06. 2017
Všetky komfortné nastavenia predajných cien, ako ich poznáte z programu POHODA si teraz môžete preniesť do svojej mobilnej aplikácie. Stačí mať predajné ceny v programe POHODA nastavené a spustiť synchronizáciu s novou verziou aplikácie mPOHODA.

Nové číselné rady na vaše prianie

Lukáš Mužátko / 24. 10. 2016
Keď sme na začiatku navrhovali aplikáciu mPOHODA a jej číselné rady, dbali sme na jednoduchosť nastavenia a predovšetkým na to, aby nevznikali doklady s duplicitnými číslami.

Vitajte na blogu o aplikácii mPOHODA

STORMWARE s.r.o. / 19. 10. 2016
mPOHODA dopĺňa funkčnosť ES POHODA. Umožňuje totiž vytvárať doklady kdekoľvek. Teraz je možné mPOHODU využívať nielen cez webový prehliadač, ale aj ako mobilnú aplikáciu. Tá je dostupná pre telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS.